IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мъж в полицейска униформа откри стрелба в Канада, има жертви


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Няма да емигрирам в Нова Скотия - въпреки скандинавския ландшафт на морските им градчета.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
"Gabriel Wortman, 51, was identified as the suspect" . Името е на бял човек.---------------------------------------------------------Wortman фамилия на бял човек ли е?Не е ли по-скоро фамилия на първи семитски братчет на арабелите?
отговор Сигнализирай
17
Ф.Х.
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Каква е разликата между този убиец в Канада и оня к.р.е.т.е.н , който вчера уби Милен Цветков? Само че единият убива с пистолет, а нашя с дрога и безразсъдство.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Канада е либерастка помийна яма.
отговор Сигнализирай
15
До 15:
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Кажи с какво не си съгласен от първия ми постинг и не вади думи, които не съм казал.Имам право да изкажа мнението си, не съм бил изчерпателен защото малко хора тук се интересуват от Канада, а и защото имам ограничение от 400 букви.Много те моля да не ме хокаш като партиен секретар от миналото. На едни хора им харесва Канада, на други не. Аз съм от тези, които съжаляват за избора си. Според мен ЕС дава по-добри възможности и може да се върна след кризата.Жив и здрав и Христос Воскресе!
отговор Сигнализирай
14
имигрант
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
До соро. соид, ами то за такива като теб приказката за киселото грозде си е таман на място. Че от какво не си доволен? от някакво специално отношение към теб защото си от Източна Европа, от това че взимаш $2000 които ти дава държавата по време на кризата безвъзмездно на месец или ей така по принцип си плюеш както си знаем по български. Иначе бъди жив и здрав. Велик ден е.
отговор Сигнализирай
13
Соросоид
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
До 13:Сигурно повече от теб.След малко ще направя крос около канала Лашин.С кое не си съгласен от предишния ми постинг?
отговор Сигнализирай
12
имигрант
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
До ***, ти живял ли си някога в Канада и специално в Кебек, за да си толкова компетентен? Да държавата е изградена и населена с националности от целия свят, както САЩ, Австралия, Нова Зеландия но това не ги прави лоши и опасни страни за живеене. Инциденти и *** има и живеят навсякъде. "Gabriel Wortman, 51, was identified as the suspect" . Името е на бял човек. Първо проверете информацията и тогава пишете врели, некипели. Не се правете на компетентни, защото сте смешни
отговор Сигнализирай
11
Евроатлантик
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Трябва да е някой ядрен инжинер с произход от Афганистан,завършил висшия Кабулския университет .
отговор Сигнализирай
10
Леле
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Как срамежливо не са му написали името и не са поставили негова снимка .... защо ли? :-)
отговор Сигнализирай
Новини