IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Токът скача с близо 3%, за клиентите на EVN - с 4 на сто


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Мазало
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Продължават да ни ***-чк-ат.
отговор Сигнализирай
35
ББ
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Марица изток 2 е фалирала -работи за да и плащаме парниковите газове на Брюксел. Ако я пеоринтират на природен газ/това е бъдещето и/, ще викнат миньорите. Накрая май ние ще фалираме с нея.
отговор Сигнализирай
34
Гост
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Че то никой не е очаквал друго. Даже е малко може още, че горките ЧЕЗ, помощи ще им събираме. Новите кевр- *** са ученици на старите и есента ще ни суровакат здраво. Кой ще допусне там да се назначават хора със собствено мнение?
отговор Сигнализирай
33
Сатира
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Потребителите на парно щели да платят - по-малко. А потребителите на ток??
отговор Сигнализирай
32
ПроСоТо
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
та дет викам:-Това добре!..Но помислете какво ще стане с нас,когато ни НАБУТАТ в "Чакалната"!
отговор Сигнализирай
31
Чичо
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Какво общо има между битови абонати и малки фирми?Гадове мръсни.Дадоха някой процент на пенсионерите и хоп -сега да си ги вземем обратно.
отговор Сигнализирай
30
ПроСоТо
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
е,дивотиите на Ванката Иванов са "оправдани" все пак:-Нали го туриха там да повишава цените,НЕ да ги "регулира"....Но това е друга тема..Иначе:-Над два милиона българи ще получат увеличение от 6.7 процента,което за пенция от 250 лв прави 16.75 лв....Е,"Електроразпределите" нема как да не отхапат от тая "баница".Хубавото е,че "От кумова срама" искат само 4 %,което за една скромна пенционерска електроконсумация от 80 лв на месец,си е .."едва" 3.2 лв....та това-добре...Но помислете какво ще
отговор Сигнализирай
29
sa
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
*** то бяха големи прикзки за чудовищни енергийни проекти
отговор Сигнализирай
28
NO COMMENT
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
"Основните причини да има повишение, вместо предвиденото леко намаление..."
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
дърт, аз доживях. През 2013 имаше един премиер, който 2-3 пъти за една година понижи цената на тока. Как той тогава можа да го направи, а на тези днешни ГЕРБави свободният пазар им служи за оправдание за по-високите цени? "Основната причина - най-малките фирми купуват ток от свободния пазар"
отговор Сигнализирай
Новини