IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Без депутатите от ПП трудно би се създало мнозинство в парламента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
До 52
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 9
Гласувах за Герб само за да не спечели ПП! Иначе сега ПП щяха да са първа сила! На ако Гирб ги вкара в кабинета, ще започна само за Възраждане да гласувам!
отговор Сигнализирай
58
Чоко
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Интересно ми е тези 24 процента на ШАРЛАТАНИТЕ как се разпределят вътрешно. Колко за ДБ и колко за ПП ? Защото за два избора Шарлатаните загубиха около 50% от електората. Не стига, че спаднаха драстично но имат наглостта да искат да управляват отново. Народа каза ясно. Управление без ГЕРБ не може да има.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
До 55 "По-добре да няма кабинет,ние нямаме място във войната ." - ти и със служебните си във войната. Про'с'то не ти го казват.
отговор Сигнализирай
56
Циркаджиите ПП ДБ
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 9
И проруските циркаджии ПП и ДБ успяха! Не сме нито в Шенген, нито в Евросаюза, нито приехме еврото. Е това, ако не е действие в полза на русия и президента, избори му кажи! Тия дърти кумуунисти, нима мислят, че СССР ще се върне, комунизъъма ще се върне в старата си форма, СИВ? Те осъзнават ли, че ако полувината свят не е комунизъм, а само нашата страня, ще станем като Северна Корея. Държава като нашата трябва да е част от нещо голямо, като Европа примерно, глупави бивши ккумунягии
отговор Сигнализирай
55
За всеки русофил
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 5
ще се намери място на витинските мостове.
отговор Сигнализирай
54
морски
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Елате да видите по брега как колят и бесят бизнесмАните, все хора на герб, натрупали богатство през тяхното крадене!
отговор Сигнализирай
53
купувам депутати
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
Къде са най-евтините депутати да си напазаруват гербавите? Според мен от Възраждане и *** излизат най-тънко, първите може даже в рубли да се плащат
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Глупости. Коалицията хартия и Магнитски имат над 125 депутата. Имат си страхотно мнозинство.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
По-добре да няма кабинет,ние нямаме място във войната .
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
По думите му има вътрешни фракции, които са се борили за влияние върху самата партия, но напрежението е било туширано заради "наличието на достатъчно много властови ресурс, който е могъл да бъде разпределен".А сега като няма достатъчно да се краде, ще се разцепяяяят!!
отговор Сигнализирай
Новини