IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

От Русия: Англичаните трябва да бъдат наказани истински


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

202
хммм
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Да разбирам ли че строгите противници на на Б. Борисов и сие които са проруски настроени в момента подкрепят решението му да не гони руснаци :) Неочаквам отговор защото ако някой ми отговори ще изглежда все едно са с раздвоение на личността хахах
отговор Сигнализирай
201
тя
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Проявиха солидарност с англия! Прости без мнения , слепи , глухи и продажни! Страна , която не уважава себе си , няма кой друг да я уважава!
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Брекситландците защо да ги подкрепяме за каквото и да било. След по-малко от година напускат ЕС.
отговор Сигнализирай
199
СТРАНДЖАТА
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
До АнонименЕдинствените, които са ограбвали държавата, това са комунистите... - дори предложиха цялата държава на тепсия - на чужда държава...
отговор Сигнализирай
198
Свободният
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Виждате ли какво е ЕС ,правите ли разлика със страните от бившия соцлагер. Можеше ли по време на соца някоя страна да има собствено мнение по въпроса. НЕ МОЖЕШЕ А В ЕС МОЖЕ
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
руснаците да се наказват само с англи4аните! от там им е проблема! но явно имат някакви интереси и не смеят да действат по- здраво! ако нямат нищо общо управниците им или знаят кой има нещо общо с това деяние и не са те ,да ударят по масата! а не мън мън с дипломати4ен тон!! те трябваше те първи да изгонят англ дипломати ,защото техни граждани на 4ужда територия са отровени и да накарат едва ли не страните от евросъюза да си изгонят английски дипломати! оба4е явно има нещо!
отговор Сигнализирай
196
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Мачкай ушaнките!
отговор Сигнализирай
195
АНОНИМЕН
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
До 230 Ало *** по твоята логика трябва всички дипломати отСАЩ, Англия, Полша, Германия, Франция и най вече Турция да ги изгоним защото те са също шпиони. Доказато от докладите на всички бивши американски дипломати които са били до сега в България. Какви страхотии се пише в тях ако можеш да прочетеш, но ще ти е трудно да извлечеш тези документи. То не е за *** като теб. Затова по малко приказвай повече разсъждавай.
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Странджата е бивш военен, кашик. Сега е пенсионер и доработва като пазач.
отговор Сигнализирай
193
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
До Ледениябоже,ами ако Путин врътне кранчето за повече дни?и ще си събира газта в кофи нали? Абе как може да сте такива амсалаци *** бе?
отговор Сигнализирай
Новини