IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Изтъкнат противник на Кремъл умишлено отровен?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
До67
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Ограничен, стига си крякал изобщо не си убедителен!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Внушение е когато човек престава да има способност критически да анализира ситуацията. Всички са зомбирани. Не им трябва истината а красива или некрасива илюзия. Това се вижда по всекидневните коментари по вестниците.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До45. СССР после ОНД, сега Русия имат военначни бази в Сирия от 1970г. И при никакви условия не ще я напаснат. Ната вървят нещата.
отговор Сигнализирай
59
манджата е пресолена
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Все пак трябва да има някаква мярка,когато се говори за противници на Кремъл. Противници на Кремъл бяха Збигнев Бжежински и Джон Маккейн,сега противници на Кремъл са Греъм Линдси,Джон Болтън,Кърт Валкер,Тереза Мей и т.н-това са известни и влиятелни публични фигури.А да кажеш за такъв ***-наркоман,че е изтъкнат противник на Кремъл-това е далече от истината.Разбирам,че за подобни изхвърляния се плаща ,но все пак е прекалено!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Руската отрова, най-здравословната отрова в света.Междодругото имам приятел украинец, та той ми е разправял същите работи за Украйна, избиват и тровят си неудобните като стой та гледай. Мразят се 2те държави, но работата им остава по съветски стил.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
ДА СЕ НАЛОЖИ ПЪЛНО ИКОНОМИЧЕСКО ЕМБАРГО НА АНТИХРИСТКА РУСИЯ НАЙ-ГОЛЯМОТО ЗЛО ЗА ХРИСТИЯНСКИТЕ ДЪРЖАВИ ЗАЛЯЛА ЕС С БЕЖАНЦИ ОТ СИРИЯ !!!!
отговор Сигнализирай
56
Adam
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Моссад са го отровили
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Много де радвате, ама еди днес, като дойдат и ви кажат - тук не е България а Русия и вие сте вече руснаци ю, а не България, друго ще приказвате.
отговор Сигнализирай
54
Василев
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Путин е ционист!Русия е ционистка държава!Православието в Русия умря със смърта на Никола Втори!!!Агент Питър Галахар!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
53
ZORO
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
много странно - всичките не напълно отровени ,само малко , как един не отровиха истински
отговор Сигнализирай
Новини