IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Руските гимнастички недоволни: Не ни приеха топло в България!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

183
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До Анонимен189 Не всичко,което не е Русия е Турция.
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 13
На руснаците 45 години основната им цел беше да насаждат у поробените народи чувство на нихилизъм, за съжаление поради комунистите *** в България постигнаха доста успех.
отговор Сигнализирай
181
Експерт история
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 24
Русия винаги е водила имперска политика и са ни вкарали в две войни. Още през 19 век започват имперска военна агресия на балканите и на 3ти март 1878 със Сан-Стефанския договор се опитват да създадат мини-славянска империя на балканите. За щастие нашите приятели англосаксонците се намесват и така се стига до Берлинския конгрес където осуетяват имперските планове на Русия иначе сега щяхме да бъдем като Крим - да мизерстваме като руснаците и да теглим под ботуша на Кремъл.
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
До Анонимен 186 Ха,ха,ха,ами,заминавай при кравушките.Българските са в престижни класации за красиви жени.Рускините,като позастареят,стават дебели,пияни и досадни,докато при българките не се забелязва това явление.
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
До АнонименХа,ха,ха,ами,заминавай при кравушките.Българските са в престижни класации за красиви жени.Рускините,като позастареят,стават дебели,пияни и досадни,докато при българките не се забелязва това явление.
отговор Сигнализирай
178
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 15
НЕ ГОВОРИМ РУСКИ!НЕ ОБИЧАМЕ РУСНАЦИ!ПОРОБИТЕЛИТЕ ВЪН!
отговор Сигнализирай
177
ЗАЩО
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 18
Коментирате една фалирала Русия ,губите си времеио с русите роми ,лъжливи и злобни. Руснаците са циг.ански /ромски/ етнос и не се учудвайте,защо толкова мамят и лъжат////
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 22
Руските гимнастички бяха УНИКАЛНИ ..... А Солдатова ме накара да се почувствам отново на 25 ! Нашите бяха леко посредствени и доста грозновати , дори италианките баха по красиви от нашите !
отговор Сигнализирай
175
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 12
В Русия има много СПИН, пазете се! Не налитайте на рускини защото носят зарази.
отговор Сигнализирай
174
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 10
Руснака иска навсякъде да му се кланяш. Отвратителни азиатски порядки останали им в наследство от чингисхановата орда.
отговор Сигнализирай
Новини