IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ужасът на блокадата на Ленинград – оцелели "За" и "Против" парад


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

184
Погнусен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Блокада....де да бяха пукнали всичките, ама, а де!.. руснаците са безполезен и престъпен народ....и много...мноооооооого нагли.
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Путин е смeшник и избива кoмплeкcи. И по 10 военни парада да прави на година нищо няма да постигне. Това е като ония малките кученце които по улицата те лаят и се скъсват да ти ръмжат и джафкат, същевременно колкото повече ги приближаваш те с ужaс отстъпват назад и лаят все по-силно, от страх естествено, ако някога сте минавали покрай къща в която има ротвайлер примерно - само ще изгрухти от вътре тежкарски и ще се усети тестостерона
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Дори при Сталин не е имало толковампомпозни паради!Даже освен Парада на победата през 1945г.,след това Сталин е забранил всякакви помпозни паради,така до идването на Брежнев,който 9 май превръща в голямо военно шоу!Путин надмина всички , 3 военни парада годишно!!!И защо,нима има по-ужасно нещо от войната?А,да я рекламираш е безумие!
отговор Сигнализирай
181
до Гoшу
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
как само са отворили устите, все едно на истинската снимка има нещо напъхано там, но с фотошоп са го изрязали
отговор Сигнализирай
180
Гoшу
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Абе гледам я тази снимка и се чудя що за *** са тези? Това момичета или момчета са? Онова петото какво е?
отговор Сигнализирай
179
Гoшу
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До Бия путинови троловеАз ще дойда да снимам с телефона и после да го кача във Фейса :)
отговор Сигнализирай
178
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Русия няма историята на БЪЛГАРИЯ, тя е по-млaда държава и рано или късно ще се разпадне.
отговор Сигнализирай
177
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
трябваше да подкрепим Фюрера, продажните ни рycoфилски политици пак предадоха БЪЛГАРИЯ и нейните съюзници, нашата велика българска армия нямаше загубена битка и накрая загуби войната заради продажните ни рycoфилски политици!! Български дух и сила + немcка бойна техника = размaзване и заличаване на тaзи сибирcка *** !!!
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
ако не бяхме предали Фюрера и бяхме изпратили българска войска в подкрепа на Вермахта в решителната битка както той искаше - сега в Русия щеше да се говори на немски
отговор Сигнализирай
175
Сципион Африкански
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Русия е днешният Картаген - трябва да бъде разрушена като него, за да се възцари мир, спокойствие и съзидателен труд на Земята. Путин ще сподели съдбата на Ханибал.
отговор Сигнализирай
Новини