IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

41% от младите руснаци искат да емигрират? Кремъл: Не са много!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

247
за БГ
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
По мои наблюдения и изчисления около 71 % от младите хора в България искат да напуснат гереберския рай!!!Румъния има 2 пъти по - висики заплати и пенсии от България , вече Албания е преди България!Гарантирано от ГЕРБ!!!!
отговор Сигнализирай
246
анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
като кихнат парите и стане зомби апокалипсис ще се молят на колене да се върнат.
отговор Сигнализирай
245
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Зарежете младите, пенсионерите напускат Русия:За последните 5 години броят на емигриралите пенсионери е нарастнал с 25%. Към момента има 331000 получатели на руски пенсии в 129 страни по света. Средно взимат 10000 рубли (250 лв).Информация от днес на Пенсионен фонд России, Газета.ру
отговор Сигнализирай
244
Дъртаци,
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
айде в руския копрофаг! Руския ковчег- спасител на пролетариата!
отговор Сигнализирай
243
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Не са много?Ама разбира се!Остават цели 159 % младежи....
отговор Сигнализирай
242
До 253
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Товариш, изобщо нямате представа за какво говорите! Имиграционния поток към Русия за който така уверено говориш е нищожен и е основно от Кавказ и Дагестан и е такава *** че нашите роми са като английски джентълмени пред тях. Руснаците ги наричат черножопь и се страхуват от тях така че ги заобикалят на улицата. Айде ще Ви помоля, товариш, тия приказки за съветския рай да ги разправяте в тесен приятелски кръг в кръчмата на хора дето не са ходили ни в Русия ни в Европа, камо ли САЩ.
отговор Сигнализирай
241
Дарител
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
До BG русофоб, гейТи пк не се наяде ,бе !
отговор Сигнализирай
240
Статистик
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
41 процента искат да емигрират. 59 искат, но не си признават. Рейтинга на Путин е 100 процента.
отговор Сигнализирай
239
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Никога повече руско робство!
отговор Сигнализирай
238
До Луди хора
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 15
Ти за какво се мислиш? За голям хуморист? *** си, момко!Към Русия ДЕЙСТВИТЕЛНО има имиграционен поток и то не малък. Това са главно хора от Източна Украйна. Но има и много гастарбайтери - от Украйна и друг бивши съветски републики - Узбекистан, Таджикистан, Киргизстан. Семействата им живеят от преводи на рубли. Седнало едно бастардче да сравнява подмандатната Територия с една от най-силните страни, световния фактор - Русия! Ами що не сравни по цените на отоплението, тока, газта, транспорта?
отговор Сигнализирай
Новини