IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Остават ли двата най-големи ядрени арсенала в света без ограничения?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Иван
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До Анонимен #1 - нямат шанс , братушките в тоя спорт водят две-три обиколки, те за друго не мислят и не приказват .....
отговор Сигнализирай
20
смях
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
След като прочетох коменар 4-ри и разбирасе му дадох + , се считам за недостоен да продължа изтънчената дискусия тук.
отговор Сигнализирай
19
смях
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
С нови ефки ще ги сцепваме от упор. Руснаци треперят от 8-те ни нови самолета модел 70-те. И само се молят Бойко и Плевнелиев да ги пожалят.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До истинатаСАЩ първи се отказаха от договора и застрашиха световния мир,преди САЩ "първи" да се откажат от договора любимите ти руснаци напълниха Калининград и Крим с ядрени ракети.
отговор Сигнализирай
17
така като гледам
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
сащ искат само те да имат ядрени оръжия за да контролират всичката дрога по света
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Споко наще нови самальоти имат опция да пръскат за комари
отговор Сигнализирай
15
Енгелс
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
и кога, аджеба, Горбачов е бил президент на Русия
отговор Сигнализирай
14
Антон
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
АлкашитеРаположиха още през 2015 ракети Искандер в Кьонингсберг и дефакто се изплюха във лицето на Европа. По-късно обновиха и хранилището за "специални" боеприпаси в същата база. Това ако не ядрен шантаж, кое е?
отговор Сигнализирай
13
бай Тошо
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Рейгън и Горбачов са един дол дренки и двамата роби на империята ФАЩ и нямат право да подписват договори със себе си.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
ФАЩ не може без останалия свят, а те могат без ФАЩ. Оръжията се правят за рекет, да не фалират за няколко месеца и от дрога да минат на човешко месо. Отделно там демокрация вече няма деградирали са в тирания. Тиранин го е страх от всичко, прави стени по граници, прави стени около офиса му (белия дом). Страх го е и от неговата шайка, някой да не го смени. Краварите имат 2 пътя, закриване или обратни стъпки през демокрация, към република, както са основани.
отговор Сигнализирай
Новини