IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лекарите чакаха, но руснаците не се появиха за ваксинация със "Спутник V"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
До 1
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
72
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Пропагандата ще каже, че е имало много желаещи, не са успели да обслужат всички.
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
До Анонимен 84Русия има успехи само на хартия. Успешните общества се грижат за хората в тях, а не ги мачкат, какъвто е случая с диктатора Путин.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Русия има вече трета ваксина срещу COVID-19.
отговор Сигнализирай
69
До 83
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
6 *** са починали,а знаеш ли от колко ?От над 50 хиляди ! Тоест ваксината не е подействала при тях и са починали от К19 или от смърт,която не е съпричастна с ваксинацията- естествена,заболяване и т.н.
отговор Сигнализирай
68
1
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
До Анонимен 71"Тук пълно с пр()сти русофили,които никога не са стъпвали в СССР ! Абе,профани,вървете на екскурзия и вижте как живеят руснаците и какво им е мнението за управляващата диктатура !"Първо, русофилите в България нямат при да се снимат, камо ли за екскурзии.Второ, ако отидат в Русия и видят каква кoчина е, ще им се обезмисли живота.
отговор Сигнализирай
67
ЯКО!
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
При налични 1050 дози от ваксината, са се явили само 4 ентусиасти, които изгарят от нетърпение да се ваксинират!Уникално!!!И за да не ме помисли някой за русофоб, бас ловя че същото положение ще видим и в България, и в цяла Европа, относно европейските ваксини!!!
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Успехите на Русия предизвикват трудно контролируема истерия у русофобите.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Шестима души починаха при изпитване на ваксината Pfizer в САЩ. Шестима души са починали по време на опити за коронавирусна ваксина от американския фармацевтичен гигант Pfizer и германската компания BioNTech, според доклад на Американската администрация по храните и лекарствата (FDA).
отговор Сигнализирай
64
До 70
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Имаш над 100 канала ! Потърси ! Или не ви е удобно ? Храната ви е конспирацията,критиката,плюенето,философстването ! Гледайте чужди телевизии и ще ви се изясни картината ! Никой не ви трови,никой не ви убива и никой не ви следи !!!Престанете с вашите глупости ! Естествено,че няма как да се докаже ефиктивността и скедствията на ваксините,но в края на краищата не ги е създал заварчик,а хора с познания,опит и практика! Тази конспиративност и упорита глупост ще ви затрие някой ден !
отговор Сигнализирай
Новини