IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Откраднала ли е Русия формулата на "АстраЗенека", за да създаде "Спутник V"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Натовеца
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 6
иронично е британци да обвиняват когото и да било в кражба!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 11
Пари да ми дават няма да се ваксинирам с нещо, което много хора ги карат на сила да се бодат иначе ще загубят работата и човешките си права.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
От една година Русия се опитва да направи рнк ваксина, но не успява. Китайците успяха, преди 2-3 месеца.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 24
Руските хакери пробиха сайта на АЗ когато всички се надпреварваха да създадат първи ваксина против ковид. След това и АЗ и Русия създадоха на практика еднакви ваксини . Така че да, доста е съмнително с тия вектори, които използват и двете и хакването.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 39 Не харесвам 13
Как ще са откраднали формулата, след като Спутник се появи месеци преди Астрата?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 15
Русия ни беха откраднали и златото,а накрая се оказа че БГ злато е отишло в Канада на концесия с подписа на бившия премиер приватизатор Иван Костов :)
отговор Сигнализирай
Новини