IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Запасите от бяло зеле в Украйна са почти изчерпани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
В България
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Зелето е по-скъпо, без да сте във война. За да си направиш пирог със зеле и яйца сигурно ви трябват поне 5 лв, без да броим тока.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Мале, що че правиме без бяло зейе у Украйна...
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Много тъжно...
отговор Сигнализирай
5
ZZ Top
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ми да минат на зелено зеле,Зеленски да се поразмърда малко!
отговор Сигнализирай
4
пфффф
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Да почват да готвят чеченци!Чеверме "Кадиров" или "Рамзанов" курбан с пащърнак и целина.Също така не е лошо и "чеченски бъбреци фламбе".
отговор Сигнализирай
3
Ооо
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Тая статия трябва да е някъв майтап От една страна е пролет вече и е нормално зелето дето се бере наесен да свършва! От друга страна - целият свят търпи негативи заради тях, те реват за едно зеле дето му се вдигнала цената през пролетта! Тепърва ще ги удари голямата инфлация за да тръгнат да наваксват разликата с евро зоната такава инфлация от 200-300% на годишна база , би трябвало да са готови за нея така или иначе, това е много предвидимо, дори и да не си екстрасенс
отговор Сигнализирай
2
Мишо
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Това е много важна новина, а олиото в магазините в България е 9 лева, горивата растат, парното гони рекордите, тока да не говорим скоро ще пада мораториума за битовите потребители, заплатите седят на старите нива, билета в градския транспорт е по-скъп, няма да ходим на Слънчака тази година, защото ще се наложи да теглим кредит то едно ходени само за гориво си е към 200 лева, а после и квартира или хотел. Хляба е по 1,8 лева, а към есента не ми се мисли ко ще стане!
отговор Сигнализирай
1
Антинатовец
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Ще ядат тогава банани и кокосови орехи както и дребен домашен дoбитък като мишки, плъхове и хлебaрки стават чудни за мезе според западните кулинари.
отговор Сигнализирай
Новини