IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Руските сили се насочват към сепаратистките региони


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

150
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
До Анонимен 180Ти си предател значи, требва да ти видим сметката :)) Фиромната изкуствена държава създадена от рашките, най-малко има за какво да се изказва :)))
отговор Сигнализирай
149
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
# До факт Нато защо бомбандира Сърбия и създаде Косово?
отговор Сигнализирай
148
факт
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
Рашките каквото и да направят, се поставиха в такава ситуация че всичко е поражение за тях. Сами се сложиха в тази ситуация.
отговор Сигнализирай
147
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До факт Навални каза, че с нищо не са допринесли за раша преди да го пратят в гулаг, все бедни ще си останат, освен олигарсите :))) С един газ не става еаботата :)
отговор Сигнализирай
146
факт
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
До хохо: Еди поговори с някой миньор, бачкатор от Мариупол и спри да ръсиш глупости
отговор Сигнализирай
145
Fallschirmspringer
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
В момента се наблюдава две основни направления да настъпление на руските сили.Целта е да се формира граница между украйна и трите нови републики.Днепровската република обхваща приблизително:Чениговска,Сумска,Полтавска и харковска област,Донецката реп.обхваща:Луганска,Донецка,Днепропетровска и Запорожка област,Новорусия-Хесонска,Николаевска и част от Одеска област.Азовско море става вътрешно руско море,а Украйна нама излаз на Черно море.Новорусия има граница с Румъния
отговор Сигнализирай
144
xoxo
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
#164Иди на ютюб,намери детските лагери на Азов и спри да ръсиш глупости.То бива проукраинска пропаганда,но вече станахте за смях
отговор Сигнализирай
143
факт
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
И за какъв им беше на Русия да се намесва и да бомбардира Украйна? С какво подобриха живота си? Какво показаха пред себе си че представляват? Лъжите които изрекоха какво ще стане с тях?
отговор Сигнализирай
142
Хайде
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
А оттам направо в Масква, барабар със сепаратистите !
отговор Сигнализирай
141
Факт
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До 171 r3v0lv3r: маааани. На някой рашки им се привижда тотален хаос и разпадане на Рашията. То съвсем за го закъсали, само това им се привижда. Не ми се струва реално, но показва колко са се стреснали.
отговор Сигнализирай
Новини