IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да загинеш на 20... Те познаваха само Русия на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

205
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Имам наблюдение.Русофилите путинисти са по активни в коментарите денем ,а русофобите, вечер. Мисля че русофилите не работят!
отговор Сигнализирай
204
Муахаха
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Байдън вече и Най-Верните му го Напускат - ПресСекретарката му Джен Саки - Напусна!
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
До Анонимен Как кой ги насъсква? Ти още ли не си в час? Путин, той започна войната, недей да се правиш на улав.
отговор Сигнализирай
202
Герои
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 21
Герои са тези момчета. Защитават родината си срещу САЩ и НАТО. Убити вероятно от американско оръжие в ръцете на нацисти. Има едно дребно въпросче - Пентагонът каза, че за един руски войник загиват шестима украинци. 17 000 х 6 = 102 000. Е, ясно, че без военна пропаганда не може, но нека да е малко по-достоверна. Или 2/3 от редовната украинска армия са загинали и на тяхно място са дошли необучени граждани, или чисто и просто руските жертви са значително по-малко
отговор Сигнализирай
201
hh
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
ей манипулатори, а по въпроса, че Украйна използва мирното население като жив щит, че мобилизира ученици на 18? Нещо?
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
Всеки долар за оръжия за Украйна е равен на смърт. Цветя и рози, нали?! Някой да е чел Библията ката се брои за християнин?!
отговор Сигнализирай
199
Обонго
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
В ютуб един пич е направил точен анализ за технологичното изоставане което я очаква Русията. С оттегляното на технологичните гиганти и ускореното изтичане на мозъци, Русия ще изостане с десетилетия. Единствените им технологични джаджи ще са смратфоните от китай. А може да се сетите че с телефона освен да викаш ало , да платиш сметка и да кесиш в социална мрежа друго не може да се прави. За специализираните технологии китай също разчита на запада, така че ватнячета недейте да се плюнчите напразно
отговор Сигнализирай
198
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
И кой ги насъска като ку чета да се избиват?
отговор Сигнализирай
197
И що
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
си струва? да обясниш некак. Кво печелиш като изчезне джуджака? Или си мислиш че като изчезне и целио свят ще стане цветя и рози. Тва лапетиите не сте добре.
отговор Сигнализирай
196
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Путин ще ловува по Вечните ловни полета, че него и в Ада няма да го вземат. Там прибират за 1-2, айде, може и за 2-3 гряха, но чак пък за всичките възможни... В Ада едва ли имат толкова много реципрочни мъчения.
отговор Сигнализирай
Новини