IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

От Москва: Украйна върви към разпадане на няколко държави


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До Истината 50. Така ли се правят грешки на 1/6 част от сушата на земята, по-скоро грешката е другаде - може би на обратната страна на Европа на земята...
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
До Анонимен 55Любопитно ми е, че русофилчетата предпочитат да тролят в БГ сайтовете, отколкото да отидат да помагат на "братушките си", ама тех и с автомат в челото не можеш да ги закараш в блатная :)))
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
И двете страни действат по старите руски поговорки: "Бий своите, за да станат още по-свои." и "Бой своите, за да се страхуват враговете."
отговор Сигнализирай
43
Войко
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
To и без друго "украйна" си е измислена държава, така че няма да е голяма загуба!.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
Русия се хвана в капана, който сама създаде и колкото повече се мята, толкова повече се затяга примката! Ще има хепи енд за русофилчетата, защото ще се радват на много Русии!
отговор Сигнализирай
41
ДНIПР1
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
Жалко че бг медиите вчера не отразиха единодушното решение на Радата, да НЕ отменя членът записан в украинската Конституция за задължителното влизане на страната в НАТО и ЕС! Що се отнася до Донбас и Крим от юни ВСУ ще ползва цялата мощ и точност на щатската артилерия и ракети върху мародерите на мордор! СЛАВА на Героите от Азов!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До Империята на Zлото 52 Мечтай, си мечтите са хубаво нещо...
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Украйна никога не е била толкова обединена благодарение на жужа, все пак е постигнал нещо.......хахахаха :)))
отговор Сигнализирай
38
Истината
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 14
Русия е грешка на историята, която скоро ще бъде поправена!
отговор Сигнализирай
37
ДНIПР1
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
В Украйна вече няма опозиция за членството в НАТО и ЕС, всички партии и народа са " ЗА " двата Съюза! Идва благоденствие за цяла Европа- мир и спокойствие без мордор!
отговор Сигнализирай
Новини