IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Руски опозиционер: Режимът на Путин е дълбоко враждебен към България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Ей така става...
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Че то това е ясно от години, въпроса е, че много хора живеят в миналото и помпат егото си от славни, но отдавна отминали времена... *** пример, не ние сме велики, защото българин е създал въздушната възглавница, а тези, които са се вдъхновили и до ден днешен не спират да я развиват, усъвършенстват и интегрират в автомобилите които произвеждат.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Защо ще студуваме ли?Заради предтаеля Кирил Петков!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
"Разбира се. В същото време се чудят откъде да купят долари" - ми купете си евтино рубли с вашите долари и с тях си купувайте евтино газ, вече го дават за рубли, защо студувате и мизерствате като cкотове в България.
отговор Сигнализирай
57
Само питам
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Що за същество трябва да си, за да защитаваш една агресивна държава, която е враг на страната, в която си се родил. Държава, която напада и избива най-близките си съседи и им отнема територии, само защото не искат да бъдат руски васали, желаят да са свободни и да вървят по собствен път? Държава, която може единствено да разрушава и убива, а не да гради и да създава. Държава, в която лъжата и измамата са се превърнали във висша ценност? Държава, която се нарича Русия?
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ти явно си съвсем отчаян, щом си готов да се продадеш за рубли.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До А какво ще стане - русия, където е била, там са я били. Дори ВСВ я "печели", само защото САЩ наливат луди пари и техника, иначе Хитлер (който преди това е голям приятел със Сталин, между другото!) е щял да ги отнесе.
отговор Сигнализирай
54
Путлер
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Дълбоко враждебен съм най- вече към руската сссМрад затова ще ги мачкам докато съм жив!
отговор Сигнализирай
53
до №58
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
За определена сума долари или евро или рубли, и аз ще знам много добре какво говоря.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 10
Писна ми 3 месеца да чета ,че ако не подкрепям еди кой си значи подкрепям не знам кой си.Имам си мозък в главата и не е нужна тази пропаганда!И за пияния мужик се изтърка.Смешни сте!Като вземете гривни от Киев дано се задавите с тях!Ботове,платени коментатори,предатели и украински пpocтитутки!Само ни настройвате да ви намразим така!
отговор Сигнализирай
51
Kokо
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Влязох тук само да псувам скапани русофили. Следващия път ще ме изберат и милиони микроби ще умрът.
отговор Сигнализирай
Новини