IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ZAMESTIM: Арт инсталация в Русия показва на Запада, че не е незаменим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Кой ви излъга, че Русия има нефт и газ? Русия има находища на нефт и газ според техни измервания. Колкото нефт и газ се добие, той веднага се продава. Това не е стока дето можеш да я складираш за години напред. Гозохранилища могат да поддържат енергоемкото производство за по малко от месец. Това е ресурса. Ценните добити метали отдавна са продадени за да се натрупа доларовия резерв с който до сега Путин успява да удържи на санкциите. Сега, но не и утре. Бавно, но сигурно пресата се спуска
отговор Сигнализирай
82
до 97
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
производството е едно, друго обаче да знаеш какво да произведеш!!!
отговор Сигнализирай
81
до #88
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Повечето марки имат изнесени заводи по цялото земно кълбо. БМВ, примерно, се правят в Австрия, Германия, Мексико, Южна Африка, Индия, Китай и Бразилия. После пак дрънкай на децата пред блока, че караш "немски" автомобил :)
отговор Сигнализирай
80
До 88 от Ямб.църв.
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Говоря за стоки от масово потребление ..Ти като си толкова отворен,купи си Ферари, Мерцедес...и другите.....МОЗЪЧЕН ИНВАЛИД!
отговор Сигнализирай
79
д
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
Всеки който е учил назапад знае каква е разликата между руското и западния манталитет. Назапад мисълта е как да се създаде нещо, как да се подобри. В Русия все още не е паднала завесата, те още не знаят, че да създаваш е по-ценно от всичко, а разрухата е мерзост.
отговор Сигнализирай
78
Чужденец
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До ха ха: Писмял се хърбел на щърбел...
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Разбирам ги руснаците: скоро ще трябва да заместват и храната с ракети и нефт.
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
До Отвратен...Не ставай смешен,Афганистан си е такъв,самият манталитет на хората там е робски.Нали и СССР се опита да промени нещо там...10 год.и освен да изтрепе към 2 мил.друго не успя да направи...
отговор Сигнализирай
75
Ямболски цървул
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 11
Политиците ни са като малко злобно пинчерче(озлобено от стопанина си САЩ),което го насъскват срещу сибирски тигър,който тежи около 500 кг.
отговор Сигнализирай
74
ха ха
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 18
Руснаците - царете на простотията
отговор Сигнализирай
Новини