IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пред поражение ли е руската армия? Оръжията й - добри на парада, но не на бойното поле


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

117
Шотландски боец
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 14
Тотално поражение, вече всички Скандинавци, ще са в Нато, всички прибалтийци са в Нато, скоро и Украйна! Баси смеха, нападнал Украйна, щото щяла да влиза в Нато, пък нямало проблем другите му комшии да са в Нато. Видя колко бой яде в Украйна и се стресна, ехх дядовци, простата ви алармира.
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Кои са им проблемите на Русия като Украйна беше разрушена и ще трябва 50-100 г. за да се построи наново. Много ясно че Путин няма да изнесе тайните на площада.
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Русия ще се усмихва срамежливо, а тука из Западна България ще продължаваме да се заливаме от смях с неадекватната русофилия, която живее в отрицание! Факт!
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 14
Русия няма никакви шансове за успех в тази война. ZERO... След месец няма да има и помен от тях в Украйна.
отговор Сигнализирай
113
До 121
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Ае, щом руснаците са опряли отново москвич да произвеждат, не виждам как ще се усмихват. На озъбване повече ми прилича. С претенции за 2ра сила в света но реално ще живеят като неандерталци. Нито един от вас русофили няма да иска да заживее живота им.
отговор Сигнализирай
112
Бисмарк
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Няма нищо лошо в това понякога да претърпиш и поражение. Действа отрезвяващо...
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
То добре, ме и не използат въоръженшето показвано на парада. Тогава жертвите щяха да са в пъти повече.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Лелееее колко заблудени имало тук....леле!
отговор Сигнализирай
109
Шотландски боец
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 14
Супер тенекия, само че втора ръка! Украйна ще има много матриал за арматура и възстановяване на сградите, съборени от разни пиянки. Тея дядовци в Кремъл, създадоха невиждан резил в историята на пияната Расия, дори не се сещам да има подобен до сега. Влизаш и се репчиш, че ще смачкаш дори Нато, а не можеш 2 области и 1 завод да вземеш. Тея как имат такава голяма държава, аз не знам как въобще я управляват, но сега разбирам защо имат толкова ресурси, а живеят в мизерия и бедност.
отговор Сигнализирай
108
Операция Z
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 12
Вовата ще смачка фашистите
отговор Сигнализирай
Новини