IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украйна забрани руската музика, отслабвала идентичността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Тя една идентичност бъркоч от поляци и руснаци....поляците ич не са цвете за мирисане пиянки по големи от руснаците
отговор Сигнализирай
36
Пеесе песос
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Като падне Киев ще гръмна шампанско на балкона. Това ще е хубав пирон в ковчега на наглосаксонците, които искат целият свят в краката си. Да ама няма да им се получи. Иран, арабите, другаря Ким и Китай са по силни
отговор Сигнализирай
35
Иван
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Тия надрусаните още малко и ще забранят на Путин да спечели войната.
отговор Сигнализирай
34
Пикая на Русия
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 17
И на всеки русуфил
отговор Сигнализирай
33
Пеесе песос
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
А Русия ще ви забрани държавата. По точно нацистката кочинка. Много нагло племе сте.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Това вече е масова психоза.Аз не съм русофоб, нито русофил.Не ме интересуват. Но от богатия си житейски опит мога да кажа, че руските песни, особено военните песни са с много силна патриотична насоченост.Аз съм на 58г. Едно време задължително учихме руски език. Имам високо равнище на езиково разбиране и говорене на руски.Песните им са с много висок патос за родина, величаят войника, безстрашието, патриотизъм,разказват за минали битки, за майката на войника,за любимата.Точно за това са забранени.
отговор Сигнализирай
31
Натовеца
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Русия сега ще ви забрани същестуването това е ,каквото повикало такова се обадило !Актове само на един безпомощен и обречен фашистки режим!Вече почти никой не подкрепя Украйна дори и пропагандата се провали накрая !Успей Слава Кокаинум!Зеленски да се мляска с Макрон колкото си иска :)
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Значи не би трябвало да има проблем ако една страна забрани западната музика, например? Би било логическо след като в такива случаи няма реакция от Запада?
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 22
Молдова СЪЩО прие днес подобен Закон! Само у нас путлеро-рашистите си разиграват лошадя спокойно!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
И правилно. Едно време нацистките маршове едва ли са се слушали в Русия. Същата работа.
отговор Сигнализирай
Новини