IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Окултните практики на руския президент Владимир Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Много анти Путин статии много неща. Да не е спечелил войната? Или щот се е разпращал не в долари и са се активирали краварските машини за пропагандни статии?
отговор Сигнализирай
80
(-_-)
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Да! Също всеки ден Путин се облива с кръвта на новородени, а на челото си лепи плацента, за да има трева мисъл и по-малко бръчки.. Хахаха
отговор Сигнализирай
79
Антикомунист
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Нормално, бай Тошо също се съветваше по всички въпроси с баба Ванга. Който е ***, вярва в духове...
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
До Фалшива новина - самото ниво на пропагандата, е показателно какви "зеленчуци" и бройлери култивира западната цивилизация...при всичките ни недостатъци, на балканите още не сме такива овци
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Също като Хитлер. Само, че по-дребен.
отговор Сигнализирай
76
Оберщурмбанфюрер
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До РУССКИЙ ОККУПАНТ - Богатите и власт имащите правят също тези неща, не защото вярват, а от страх породен от нещо реално. Риъл Истейт офиса във Вашингтон, DC в който работих за няколко години беше в непосредствена близост до мястото където Рейгън беше ударен от рикошет на един от изстрелите произведени от Джон Хинкли. Тогава бяха ранени Прес Секретаря на Рейгън и няколко ченгета. След този случай Рейгън започна да се допитва до знахари и врачове.
отговор Сигнализирай
75
анализатор
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: номер 61 Черна коса ама другия път! Черна ти се вижда щото си гледал само черно-бели снимки! Реално е била тъмнокестенява, а очите са му били сиво-сини, воднисти и светли. Не мога точно да определя цвета. А Райнхард Хайдрих си е бил сламено рус, като Путин.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Руските бизнесмени имат яхти за милиарди, но не им стигат парите за алкохол. Затова пият одеколон. Така излиза според написаното.
отговор Сигнализирай
73
Фалшива новина
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Как може такива помии!? Или това е целта на информационната война. Колкото повече мръсотия, толкова по-добре!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Стига сте ми го показвали тая ,прилича ми на Бишап от Пришълец.
отговор Сигнализирай
Новини