IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Китай обвини САЩ за главния подбудител на войната в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

97
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 18
Кигай лети по бобслея след Русия и затова търси виновен за акото в гащите на Китай.
отговор Сигнализирай
96
реалист
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Най - голямото зло не са сащ , а националните предатели в България, които подкрепят сащ ! Когато се изчистим от тези твари , тогава ще бъдем "Швейцария на Балканите" !
отговор Сигнализирай
95
Времето е наше!
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
94 по добре да вярваме на Путин отколкото на хора, които са доказани като основен катализатор на конфликти като щатите. Само си припомнете Ирак и Садам Хюсеин, тогава уж иракчаните имаха оръжия за масово унищожение само, че после лъснаха лъжите на американците и някак си да кажат "опа объркахме се" беше неуместно, но всички ги видяха какво преставляват. Сега пак те седят зад войната в Украйна, но по индиректно тъй като заради ядрената мощ на руснаците не смеят сами да си свършат работата.
отговор Сигнализирай
94
Костя Копейкин
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
Портрет на руския трoл: Живее в западна държава, децата му учат на запад,кара западна кола, иска заплата в евро или долари , иначе обича Русия !
отговор Сигнализирай
93
Серьога
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Китай и Русия спрямо Запада е, като С. Корея спрямо Ю. Корея!
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Тайван преди се е казвал остров Формоза. Там бяга след разгрома си от комунистите на Мао, генерал Чан Кайшъ. Досеха Китай не го е закачал по негови си причини. Сега, китайците се взеха за велики и се напинят да си го вземат. И от години САЩ неофициално им признават правото. Ако сега се направят на луди за Тайван, Русия е взела-дала, защото другаря Си ще я резне. Но американските анализатори-съветници на Байдънягата явно не мислят така. За тях е много по-важно да гътнат Китай.
отговор Сигнализирай
91
Гладен Янки
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Вдигайте митата, че глад иде
отговор Сигнализирай
90
Зоолог
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Мечката се бие с лъва, като напада заека! Ама май зайо байо я заклещи между дърветата.....
отговор Сигнализирай
89
Ццццц
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 17
Как може да има хора които да вярват на путин и да подкрепят русия в тая ситуация ум не ми го побира! Представете си сега ако ние не сме в НАТО и в ЕС и ердоган реши да ни денацифицира и анексира черномоието защото българските турци са го помолили. Армията на турция ще мине през нас за по малко от 24 часа! Ще се озовем в положението на Украйна! Русия с тая държава винаги ще е империя на злото! Това е КГБ!
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Как ти съобщиха Енергоатом?
отговор Сигнализирай
Новини