IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Каспаров: Войната трябва да приключи с украинска победа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
и аз това
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
назвам , грдзен мегафон , ненаяден.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 9
Аман от мегафони на САЩ
отговор Сигнализирай
24
баба мара
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
този чиляк защо не отива в украина да се бие а се е скрил в сащ и от тамраздава акъл типично за страхливците
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 11
За сведение на немислещия планктон,войната може да приключи,или с победа на Русия,или със затриване на целия свят!Русия няма да позволи вече да бъде разделена на много парчета,плячкосана и унищожена от дивия запад!Путин им го каза,ама кой да слуша -"За какво ни е свят,без Русия"!Което значи само едно - термоядрена война срещу дегенериралия запад и унищожението му,за съжаление,унищожение и на останалия свят!!!
отговор Сигнализирай
22
бай Пешо
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 9
'умникът' Гари: "Украинците се справят доста добре, като нападат"... да де, ама така ги избиват като мyxи
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Азербейджанец по рождение
отговор Сигнализирай
20
Алексия
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 11
Войната в украйна е вече официално НАТО РУСИЯ!! Руснаците направиха ИНВАЭИЯТА но американците направиха Майдана преэ 2014!!! Към коледа европа ще бъде букварлно иэпотрошена а правителствата иэгонени с камъни!!! Чака ни скотски средновековен живот на свещи, на студ и глад!!! Макрон, Шолц - Рюте и компания предадоха Европа, направиха я американска колония беэ право на глас!!! ес эагуби войната преди да е эапочнала, самоубивайки се със санкциите, ударили не руснаците а европейците!!!
отговор Сигнализирай
19
Да
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Той не е Руснак а Грузинец.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 13
Каспаров! Национален предателю.....мястото ти е затвора.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
На Гари Ванщайн, Русия не му е родина. Роден е в Баку от майка арменка и баща потомък на немски евреи. Докога ще ни занимавате с бляновете на такива краварофили за унищожаването на Русия? Нали чухте чичко Вова, за какво ни е свят без Русия?
отговор Сигнализирай
Новини