IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Хаос в Русия: Пращат призовки на акушерки, връчват и през нощта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

157
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Събират много повече от 300 000. Излезе разкритие за поне 1 200 000. Намислили са нещо, ама да видим.
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Саудитска Арабия доставя гориво на Джо. Те са спретнали този цирк.
отговор Сигнализирай
155
до 218 от славянин
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Когато след Путин дойде нов Сталин, зеленото нарко и недодържавата му за нула време ще отидат в небитието! окрайна отдавна е фалирала недодържава и се поддържа на системи от атлантиците! Само че и атлантиците я закъсват и ще и спрат системите!
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
да обясня на бавнозагряващите джо и волядя ви спретнаха тоя цирк ще гърмят като пияни каубои в прерията докато горивото не ви стане 5 лева и хляба 3 лева и затворят фирмите и ще ходите да люпите семки в парка ама ще сте свободни
отговор Сигнализирай
153
Кори
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
До славянин, в цялата история на Русия, най-много руснаци е изтребил Сталин. Те го харесват?! Това е тежка психопатия! На цял един етнос. Наистина се безаналогови.
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Наемници да наемат като Зеленски.
отговор Сигнализирай
151
до 210 от славянин
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Абе май европейците доста недоволстват от цените на енергоносителите, спирането и изнасянето на производства извън европа и то преди да е дошъл генерал Зима и никак не им е забавно от това!?
отговор Сигнализирай
150
123
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Не съм вярвал , че ще доживея българските путинофили да не вярват на руските путинофили. Най запаления руски путинофил Симонян казва, че всичко в мобилизачцията е пълен хаос , а бг путинофила си пили че "всичко върви по план"
отговор Сигнализирай
149
анализатор
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: номер 208 (славянин) "Най-смешната от всички тези на демократчетата е че Путин като слезе от власт на негово място ще дойде някой демократичен атлантически либераст..." Ми не, не е така. Не си познал. Кой ти ги разказа тези приказки?Точно обратното е! Самият Володимир Зеленски официално обяви, че дори Путин да умре или бъде свален от власт, войната на Русия с Украйна ще продължи! И значи първо, той го знае и е подготвен, и второ, войната ще свърши с разпада на Русия.
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ние русофобите не се плашим от зимата и се къпем редовно, защото работим и имаме парички за разлика от бедните смръдливи русофилчета!
отговор Сигнализирай
Новини