IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия настоява за спешно свикване на съвета за сигурност на ООН


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Шоуто тепърва предстои.Погромът едва започва и ще завърши трагикомично за Путин и бандата му олигарси..Той вече няма сили дори да си защити разпасаната армия и е въпрос на време самите крепостни да започнат да роптаят.
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Битите рускочеченски обирджии на къщи и болници дори достойнство нямат.Реват като драни мечки и молят за помощ.
отговор Сигнализирай
96
Фики фитиля
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Само на мен ли ми прави впечатление че Русия вече не удря по Украйна а отговаря на ударите на Украйна, и даже вече и се оплаква че Украйна я удря.
отговор Сигнализирай
95
АНАТЕМА ГрюнеФрюлер
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Зльонушка Волтметър има яко да плаща за профуканите пари дадени му от западните данъкоплатци; за разпродадените оръжия и боеприпаси на трети страни; за невероятните подиграфки с президентите на Унията и Щатите, както и подлото му предателство на Азовци и останалите десни военни групировки, убийствата на украински деца, жени и мъже и както за подлото му предателство на специялизираните био лаборатории. За житото *** чиито деца умират от глад го чакат зад ъгала
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 21
Скоро за оядените западняци единствено "забавление" може да им е търсенето на парче хляб, дърва за огрев и намирането на надеждно укритие.
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
За осем месеца дребния старик от кремълския бункер изпари всички митове за величието и мощта на Русия.Всички легенди за православие и славянско братство отидоха завинаги в кофата на историята.Посмешище за целия Свят.
отговор Сигнализирай
92
Реално!
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 12
Изведнъж всички станаха военни експерти, които знаят колко, къде, по кой, и как се изстрелват ракети. Вие да не сте били там? Фрегатите да не са пуснали stream в youtube? Па поспрете се малко.
отговор Сигнализирай
91
РУСКО ПОЗОРИЩЕ
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
90
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 22
Ми ще им писне и ще ги "зачешат" . Сега просто си хвърлят старото желязо.Зеления ще се ококори много скоро
отговор Сигнализирай
89
До 100
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
До Анонимен 100--- Това ли си разбрал? Че се оплакват на "моля другарката" от "страшните" украинци?:):):) хахаха!!! Не! Просто и обясяват защо пак ще разпорят харастара на Зеленски щом пак си го търси...и да не се чуди "моля другарката" и да не мърка.
отговор Сигнализирай
Новини