IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Експерти: Властите в България късно реагираха по случая с Христо Грозев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
e
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Нещо преядохме с тази прокиснала манджа.На хората им е ясно за какво става въпрос , на властите също,само на "експертите" не.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Той се крие но никой не го търси .
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
Абе на кой му пука за този наглосаксонски агент??? Айде по-бързо да се мята от някой балкон и да не ни занимават повече с него.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Чудно ми е колко време ще разтягате локума. На никой не му пука за тоя "журналист"
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
дреме ми за христо грозев. той не е българин
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Стига постановки,народът отдавна не вярва ни на политици крадливи,ни на продажни медии.Пак скалъпените ви измишльотини,аман вече
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Дъвка за балончета.
отговор Сигнализирай
10
ЕКСПЕРТ
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
И аз мисля,че българското правителство не реагира бързо и адекватно.Отдавна трябваше да арестува Грозев по ред причини,като най важната е предателство към Родината и работа за чужда разведка.Да оставим настрана и въпроса,откъде това ,,журналистче,, извади 40 милиона долара за да купи ред издания като например ,,24 часа,, За такива като него една присъда от 20 години би била доста отрезвяваща.Хайде дано новата 2023г.донесе повече справедливост за българите и повече присъди за такива като Борисов
отговор Сигнализирай
9
Бонго
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Те Грозев неговите ще го бастисат и ще набедят руските служби.
отговор Сигнализирай
8
Ганьо
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
С такива дипломати съм горд, че съм българин и се чувствам защитен във всяка една точка на света. Знам, че каквото и да се случи с мен зад граница външно министерство не спи, а защитава интересите на гражданите си в чужбина. Убеден съм, всеки един наш гражданини обърнал се към представителство на България в чужбина ще получи мигновенна помощ във всяка част на денонощието.
отговор Сигнализирай
Новини