IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Георгиева: Половината страни от ЕС ще са в рецесия заради войната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

110
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 39 Не харесвам 2
Ще са в рецесия не "заради войната", а заради празноглавите им упправници, всичките прислужници на САЩ. Който сложи на чужди интереси, няма как да има собствени. Годините 2020 - 2021 са апотеоз на американското вмешателство в Европа, защото за пръв път във в сички държави в ЕU и във всички значими ръководни органи успяха да си сложат свои агенти. И резултата е на лице - пълен провал за Европа, глад и мор за населението.
отговор Сигнализирай
109
баце
преди 2 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
***, амбициозна и нагла лелка. Забрави ли за приноса на МВФ в тази рецесия.
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Георгиева: Половината страни от ЕС ще са в рецесия заради войната пърдом " ПЕЧАТАНЕТО НА ПАРИ" да не забравяме алчните слуги на рогатия и планираната пландемия.
отговор Сигнализирай
107
Петя
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Госпожо Георгиева, благодаря, че ми го казахте, защото за мен беше трудно да се досетя.
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 44 Не харесвам 1
еее пример на продажна душица -тя е като пътеводна звезда за всички антибългари- пример за оцеляване чрез затриване на собствания си народ
отговор Сигнализирай
105
ЕПМ
преди 2 години
Харесвам 48 Не харесвам 0
Нали това ви беше целта от самото начало? Кромида и войната са свързани събития с една конкретна цел: зануляване до 2030г. Бъдете проклети и гнийте в ада за вечни времена!
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Рецесията е полезна за страните от ЕС .Ще доведе до отрезвяване на населението също изгонването и на теб и другите престъпници. Чакат ви в Ангола примерно с интерес.
отговор Сигнализирай
103
Христо Христов
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 4
Приготвил съм тухла четворка, да я метна още тази година върху гроба на ЕС.
отговор Сигнализирай
102
Отврат
преди 2 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Заради тази гнусна женица ООН няма жена за председател и то българка!
отговор Сигнализирай
101
гост
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
че нали това беше идеята, на вашите шефчета от Федералния резерв...тая война е дирижирана и замисленана по-високо ниво от Путин и други.
отговор Сигнализирай
Новини