IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Москва: Украинският народ ще страда, ако Европа изпрати танкове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

138
Запознат
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 16
Много ниска топка е този Песков... украинския народ страда в момента и без танкове. За разлика от Пасков, който може само да говори, светът иска да помогне на Украйна за да се ЗАЩИТАВА, докато Русия НАПАДА, толкова ли е трудно да го проумее?
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Срещу демонстрации може да ги ползват или срещу зле въорежени бунтовници. Но в реална война са остарели/
отговор Сигнализирай
136
Тррр.. пльок! Фшшшшш
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
Скоро Русия ще се трансформира в светещо в зелено, радиоактивно стъкло
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До "Какви танкове. На един танк му трябва коктел *** и приключва мача. Това е най-безсмисленото военно оръжие." - ето един всезнайко дето ни войник е ходил, ни история е чел.
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
1 посейдон и Англия отива на дъното на океана. Е за САЩ ще трябват повече но и те ще замината на Марс.
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Викаш няма да е щастлив като сега?
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
ОПГ Кремъл върви по утъпкани пътища. В началото забогатяваха по мутренски, чрез убийства и тормоз над руския народ. После станаха бели якички и продължиха разграбването на руския народ, но на коренно различно равнище, ОПГ Кремъл присвои трилиони долари от руския народ. И напълно логично, ОПГ Кремъл се превърна в терористична организация, но пак на съвсем различно ниво. Мрежата на Ел Чапо и техния локален тероризъм бледнее пред ОПГ Кремъл.
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
А бе къде е СССР? Чувам, че в небитиетo бил. Верно ли е?
отговор Сигнализирай
130
Трий, трий
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Тука яко се трие. Аз написах, че руснаците редовно заплашват по този начин, което е самата истина. И ми изтриха коментара
отговор Сигнализирай
129
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
До 122 и за това ли дойдохте да хленчите за оръжия.Ама хубаво,че има кой да оказва политически натиск.Не сте за жалене,малкови е боя.Може би за това не сте желани и българите са настроени срещу вас.Щото се видя,че сте неблагодарни промити мозъци,а не,че сме проруски настроени.
отговор Сигнализирай
Новини