IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Непобедимите "Кинжал" полетяха над Украйна, защо са толкова опасни?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

438
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
През 2018 г. Владимир Путин заявява, че има цели 5 нови ядрени системи готови сме да повярваме. Една от тях е именно Кинжал представена като свръхзвукова ракета. Поставена е на модифициран МиГ-31 и можела да носи конвенционален и ядрен товар, докато скоростите преминават Мах 5. Разбира се, някои медии у дома твърдят, че това е толкова съвършена ракета, че дори може да маневрира, но според Лойд Остин, тази ракета се доказва по-скоро като оръжие с минимален ефект, отколкото като носител на победата. Дори не е ясно дали е използвана в Украйна, след като най-вероятно трябваше да причини доста
отговор Сигнализирай
437
Доктор страх
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
ШЕСТ кинжала могат докарат пристъп на бяс у русофобите.
отговор Сигнализирай
436
Антипутиноид
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 25
Мдаа, високотехонологични и скъпи ракети се ползват за разрушаването на...цивилни съоражения. Даже пропускат целта си. Поредната пропагандна кампания на Путин да се покаже на велик.
отговор Сигнализирай
435
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 30
На всеки стана ясно че Русия е една лъжа
отговор Сигнализирай
434
Интересно!
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Тия "анимирани" кинжали са бръкнали доста надълбоко някъде на русофобите че направо им е зибила пяна.
отговор Сигнализирай
433
Петър
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 10
УКРИ време е да се предадете.Наглеци такива.Объркахте целия свят.Гадове.
отговор Сигнализирай
432
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 18
До Руснак_изтрезней, от 1 година не могат да направят нищо вашите, освен да се самоубиват
отговор Сигнализирай
431
Лъжи, лъжи
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
Su-57 - Легендарното 5-то поколение се оказа един от най-горчивите лимони за руското оръжие. Разработван с помощта на Индия, този изтребител успя да откаже дори индийците от повече опити да го превърнат в модерно оръжие.
отговор Сигнализирай
430
Руснак
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 8
Велик президент на военна сила номер едно в света,краварите и нато треперят като чуят за кинжал,сармат,солнцепек и още десетки нови оръжия в братска Русия!!!
отговор Сигнализирай
429
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
"SR-71 Blackbird. Достигната скорост? Впечатляващите 3,56 Маха, еквивалентни на 3,56 пъти скоростта на звука или 3.862 км/ч." ))))) Невероятно!!! 3.862 км/ч. !!!! Че то колоездач развива по-висока скорост. Иначе, максималната скорост на МИГ 31, например, е 3000 км/ч. Самолет, не ракета. ))))
отговор Сигнализирай
Новини