IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В рамките на часове Украйна уби двама съюзници на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 4
По това се различават диваците от цивилизацията убийства без съд и присъда.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 8
Не мислете, че на убийците ще им се размине.
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 5
Че укрофашистите са терористи, спор няма. Сега Путин да ги третира, както Израел хамас, разлика няма.
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 6
До Анонимен 68 - Говорят, че е изолиран Путин, но от кога? САЩ? Да, това не е изненада за никого, особено с Викория Нюман, дето диктува полтиката на Байдън. Но иначе, кои други го изолират? ЕС? ЕС се СГРОМОЛЯСВА пред очите ни. За последните 3 години, ЕС е дал толкова назад, че се чувстваме в 2008-*** отново, с разлиакта, че след 2008-*** започна бързо и устойчиво възсановяване, а сега прогнизите са, че 2024-2025-а, ще са доооста гладни години и ще става много по-зле. Мисля, че Путин ще се справи.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пише се пропагандист невежество такова
отговор Сигнализирай
61
РУМЕН РАДЕВ
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
Искаме новия ВАГНЕР ВЕРСИЯ 2.0 (ДЪРЖАВЕН РОССИСКИИ) ДА ОТВОРИ ОФИСИ И КЛОНОВЕ В БЪЛГАРИА, И ДА ИМА ТРЕНИРОВЪЧНИ БАЗИ И ЛАГЕРИ ДО КАМЧИЯ И ДО ЯЗОВИР КОПРИНКА В КАЗАНЛИК, ЗА ДА СЕ ЗАПИШЕМ АЗ И ЦЯЛАТА РОДА , И ОЩЕ НАД 200 000 БЪЛГАРИ ВЪВ НОВИЯ ВАГНЕР 2.0 !
отговор Сигнализирай
60
Soli Invictus
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 4
Поклонете се всички на Непобедимото Слънце на Македония и ще бъдете отново братя в Македонската световна империя и няма да се трепете и взривявате! Провинция Чалгария, провинция Украйна и провинция Русия най-близките братски провинции на Македония! Има само една световна империя - Македонската империя!
отговор Сигнализирай
59
До 73
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 10
Интелигентен русофил не съм срещал никога.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Що не са очертавали с Миг 29?
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Какви лисчета ве *** , такива като теб не вярват че има интелигентност, на вас ви пулнят мозъците с л.......на със една голяма фуния с американското знаме гладен пес такъв
отговор Сигнализирай
Новини