IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Леонид Волков: Те буквално искаха да направят шницел от мен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Каквото и да са целите на птин в Украйна, очевидно не се справя. Наистина трябва да се сложи край на този конфликт, но руснаците не са способни на това. Най-добре е Западът да се намеси и да вкара войски с окиротворителна цел. Така нашите копейките най-накрая ще са доволни - нали само за мир дърдорят.
отговор Сигнализирай
31
Вър на ичка си айна
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Koйто е давал парите на Навалеца, след като Навалнярната съпруга и нейния любимец Волфович получават достъп до сметките на Навални, тия двамата окупират финансовата полит пирамида създадена от Навални. Не на шницел, на клетки ще те разглобят и кеф ти във Висла, Кеф ти в Днепър или болшата река Волга да захранят с теб кротушките. Тия красавци яко похлъзнаха Навалеца, предадоха го и го ограбиха отделно си играха нахуйкозаместители. Това ли е елитът който ще управлява Русия? А? Вър на ичка си айна
отговор Сигнализирай
30
Еми така е
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Предателите ги печат на тих огьн и с право ами нашите 32 полови кога
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Какво го плюете човека, бре? Искал е да натрупа малко слава. Не е първия, нито ще е последния. Малко ли хора, за да обвинят и осъдят някой -си поръчват бой? Гледали сме не само по филмите. Не е открил топлата вода. Дано поне е изкарал малко пари покрай резила!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Споко след изборите утре всичко ще утихне.
отговор Сигнализирай
27
До Киро Канадеца
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ми да си ходят в Раша. Путин ще им се зарадва - готово пушечно месо за Украйна.
отговор Сигнализирай
26
Възраждане
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
Навални се самоотрови, а след това се самоарестува и самоосъди, а накрая и се самоуби с тромб, за да очерни добричкия и невинен Путин. Този Волков се е самопребил с чук пак със същата цел. Така и Украйна се самонападна и сама си бомбардира цивилното население, за да обвини Путин.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Пребили са го работодателите му, за да изкарат още дивиденти от него. Врагът нямаше да го понатупа, а щеше да го направи директно на kaйма, за да няма сега как да реве, че е жертва. Още малко и ще се отърват от него понеже не става и за жертва.
отговор Сигнализирай
24
путин
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
23
Киро Канадеца
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Никой не споменава, че в Литва има 25% от населението чисти руснаци. Те са маргинализирани и им е забранено даже да говорят на руски. Как да не си го натупат. За тях той е олицетворение на злото.
отговор Сигнализирай
Новини