IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

На борсата в Москва спират да работят с щатски долари и евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Груйо Михалов
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 11
То па една борса, между другото Украйна и Русия си търгуват свободно и до днес, газта си тече , украинската армия ползва руски дизел. Просто капиталистите решиха да заменят редовните икономически кризи дето се появяват циклично на всеки 15 години заради древната системата от лихви и фалити над плебеса-нулиране и пак наново , която си е от векове с кризи-пандемии войни. Вместо да фалират брокерите замазват положението с кризи и хипер инфлация -грабеж на народа с финес...
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 6
Еми да, като им е свършила западната валута, ще почнат с корейски пари. О, но пък Северна Корея не съществува на борсата! Ха ха хаааа
отговор Сигнализирай
71
ГАДОРЯН
преди 9 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 19
Днес Мацква, утре Пикин, и то е достатъчно да се смаже тая юдеомасонска заробваща валута. Крайно време е. Бати и печатницата на хартийки без покритие!
отговор Сигнализирай
70
Дарк
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Да им дадем лева!
отговор Сигнализирай
69
Мнение от Анталия
преди 9 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 5
...Китай просто си намери източник на всички суровини,нужни за да осъществи плановете си да стане първа икономика на света!Още повече,че сама ще определя цените понеже русия загуби пазарите,откъдето течеше твърда валута от стабилни икономики и ще не ще ще се съгласи! Оо,да,ще помага и икономически и военно,но в една глупава война на русия срещу НАТО никога няма да се намеси!Намери си и огромен,надежден и близък пазар за продукциите си-коли най вече!Русия е в безмилостен азиатски капан вече!
отговор Сигнализирай
68
Развеселен
преди 9 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 5
"Някои банки вече повишиха обменните курсове до 120 рубли за един долар и 125 рубли за едно евро." Алеле :))) Аз предпрекох, че долара ще удари 120 руПли до края на годината, но явно съм бил твърде голям песимист да чакам чак дотогава :)
отговор Сигнализирай
67
А тоз льольо Брикс
преди 9 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
Къде се скри що спряхме да го чуваме ? Да не е болен нещо ?
отговор Сигнализирай
66
мдаааа
преди 9 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 16
ТО НАЙ СКОРО ВСИЧКИ ЩЕ СПРЪТ ДА ТЪРГУВАТ В ДОЛАРИ И ЕВРО !Ако тея продължават така .....
отговор Сигнализирай
65
Цървулите ще
преди 9 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 8
Наказват запада ли пак ?
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 9
Някои банки вече били повишили обменните курсове. Що не пишете кои банки? Руският курс на 13 юни е 89 рубли за $ и 95,7 рубли за юро. Руският петрол се продава по $82,46/барел.
отговор Сигнализирай
Новини