IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Доверието на руснаците към Путин расте, вече е 81%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 8
Зеленски не е легитимен.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Малко за доверието в управляващите в СССР, сега Русия. Брежнев навремето имаше подкрепа 98%, а на битово ниво само мързеливите не му се подиграваха, що вицове имаше за него. Та и с Путин ситуацията е подобна, тези 81% не означават реална подкрепа. Хората там се опасяват открито да изразят мнението си, знаейки както се случва с тези, които се осмеляват да го направят.
отговор Сигнализирай
35
:)
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Ами това не е като в свободна, демократична България... В Русия, ако критикуваш властта, вкарват те в лагер на смъртта. Смеят ли да не подкрепят?
отговор Сигнализирай
34
FMC
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
А кой в Русия ползва евро и долари? Като навремето в България...и без корекомски яйца си живеехме.
отговор Сигнализирай
33
хахаха
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Таварищи, под дулото на автомата ще подкрепя когото ми кажете, стига с тези фалшиви социологически проучвания.Там е диктатура и няма демокрация,всички руснаци са уплашени и обезверени. Затова и подкрепиха метежа на Пригожин.... всичко друго е лъжа.
отговор Сигнализирай
32
Нормално да расте
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Питахме 100 човека - "Подкрепяте ли Путин" от тях 70% са в Гулаг и от останалите 30%, 80% го подкрепят. НАЛИ ДРУГАРИ?
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Така изглежда ще мине 100%
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 3
Точно както е било на времето с фюрера
отговор Сигнализирай
29
Да, да.
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
При народния каскет изборите се печелеха с 98 процента! Но това не значи че българите му вярваха! Трябва да си с тотално измит мозък, чипиран и абсолютен наивник докато се редиш на опашка за яйца да декларираш че вярваш на вожда!
отговор Сигнализирай
28
Hahah
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Това е малко като доверието на българите към Бойко - само расте. ХАХАХХАХААХХА как беше? Путин лидер, Путин държавник ахахахАХХАХАХАХХАахахахХАХхааххахаХАХахХАа
отговор Сигнализирай
Новини