IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Близо 70 хил. руски войници са загинали на фронта, най-много са доброволците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
Абе цуцко матадор, ти све добре ли си, ай ли не, срещу 70000 руснаци, има поне 3000000 украинци утрепани, въх спомени ги на гробището!
отговор Сигнализирай
84
Случаят Пенлеве
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Поредното сервилно,т-по,и,най вече-лъжливо пасквилче,над което ,,работила"някаква имбе-илка ***.***,колко ти платиха?
отговор Сигнализирай
83
70- хил .ли...ХАХА
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
ЗАБРАВИЛИ СТЕ ЕДА НУЛА, БЕ....ХАХАХАААА
отговор Сигнализирай
82
ало ало
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
те даже са 1 000 000 загинали руснаци, а украинците са 2 бр. щото излезли по голяма нужда от землянката!
отговор Сигнализирай
81
мдаааа
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Е да де ама пушечното месо на укрите где е??!! .... 7 мобилизации направиха укрите, прибраха жени, старци, младежи... сега мобилизират и затворници, а и в момента казват, че са им нужни нови 500,000... къде отиде тоя народ???? Никъде не прочетох и не чух... родолюбци укри да се събират доброволно в Бг и Европа в клетата чужбина, а и в самата Укрия и да отиват на фронта ей така за идеята да защитават родину... На всякъде се пише, че масово бягат от държавата, а и от фронта, по и над 10,000 еврака на каналджии броят... по границата ги стрелят кат зайци.... донаборници се събират насила
отговор Сигнализирай
80
До 85
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е това го твърдят ВВС ,а преди време и Мосад и нещата са 1:10 ,а по време на контрата и сега при Курск са 1:20
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
верваме ви Днез.бг,хахахахах,ибрици
отговор Сигнализирай
78
До
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Поредната поръчкова статия. Чиста пропаганда. Защо няма инфо за западните (натовски) войничета, които са ритнали менчето ? Истината ще се разбере след години.... ако не сме се затрили в това краварско безумие !!!
отговор Сигнализирай
77
До 80
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Имаше и самите украинци го твърдяха имаше и 260000 обучена от НАТО и още 60000 като Азов,Айдар и Кракен, които не са част от армията и колко могилизации направи до сега и защо се стигна да бият хората и да ги вкарват в окопите,а?И защо Зелански драпа като мишка в леген за НАТО пък никой от НАТО не иска официално да праща войници да умират в Украйна, а поляците искат тия мъже, които избягаха да и се спират помощите и да се връщат в Уколандията,а?
отговор Сигнализирай
76
мдааа 1:10
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Според полковник Дъглас Макгрегър днес има над 600 хил. убити украинци и близо един милион жежертви, когато казва жертви, това са не толкова цивилни, защото има много малко убити украински цивилни, а всички войници, които са ранени на фронта от руснаците и не са в състояние да се върнат на него. Тоест 600 хил. убити украинци, 1 млн. тежко пострадали, а от руска страна, пак според Дъглас Макгрегър, са десет пъти по-малко, включително сред сепаратистките милиции на Донецк и Луганск и дори чеченците на Кадиров. Тоест около 65 хил. убити руснаци - той не говори за ранени, а за 65 хиляди убити р
отговор Сигнализирай
Новини