IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия с по-малко случаи на COVID-19 от Люксембург: Как го прави?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

118
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Знае ли няко как може да се работи и живее в Русия ако иска да се махне от ЕС, ако си кфалифициран, как да се подаде молба, през руско посолство или директно контакти с руски фирми, доколкото знам там много трудно пускат чужденци на пазара на труда.
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Нали не очаквате някой да повярва на тази партенка?
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Айде, айде знаем ги вашите номера все сте най-умните, все сте най-красивите и накрая сте нас.рaни
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
А ти кога ще научиш че СССР бе съставен от доста държави ? Р означава републики в абреавиатурата, а не Русия.
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
*** както винаги е най компетентен обаче няма как да осъзнае с пилешкия си мозък че след 2 месеца макс вируса ще отмине и стршното ще бъде след това. Икономиката е довиждане,новата световна криза *** на вратата та короната ще ни се види като разходка в парка.
отговор Сигнализирай
113
Fate
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Корона вирусът е планирана измама . Силните ще преразпределят парите и властта а бедните ...тежко им
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
САЩ загубиха във ВенецуелаИ какво загубиха, че бензинът им на бургерите е вече 30 цента литъра, или че доларът мина 80 рубли. Кое загубиха?
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Америка пада в пропастта на масовата безработица. Водещата икономика на планетата - Съединените щати - започва да усеща ужасните последици от разпространението на пандемията на коронавируса. Кризата ще засегне десетки милиони американци - сега статистиката вече показва признаци за началото на масова безработица.
отговор Сигнализирай
110
СТАЛИН
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
всеки заразен раз стрел затова няма заразени, днес 10 да има до обяд са застреляни и вечер в 5 на брифинга се казва че няма нито 1
отговор Сигнализирай
109
Дзъ
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Щото Путин е Путин
отговор Сигнализирай
Новини