IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Рекорден брой на заразени с коронавирус в България – 83 души


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
2LOOP
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 12
Числото се покачва ПРОПОРЦИОНАЛНО НА ИЗВАДЕНИТЕ ДАЛАВЕРИ ОТ ГЕРБ.ОТКЛОНЯВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНОТО МНЕНИЕ.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
На тези от провинцията главите им са като презрели дини.Ходят и светкат.......
отговор Сигнализирай
49
до 56
преди 4 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Ако няма да има гръцко море - няма да има море изобщо. Аз на черноморски *** разливи не отивам!
отговор Сигнализирай
48
Лидл
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Така е .БсПто с 10%,герп -с 15%-чиновници и лапачи с апартаментчета и офшорки на държавно хранилка и 75% които са отвратени от вас и вашата простотия и наглост.Хубавото е,че до няколко десетилетия изчезваме като народ
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Къде е измисленият Ш'Таб и лоестият крадец?
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Ама кажете колко са със симптоми, да не се окаже, че са двама.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Определено на 15ти юни Гърция няма да отвори границите си.В Бг и Македония заразените се увеличават главоломно..До тук с гръцкото море тази година.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Сайтът е много слабо информативен за обикновения потребител.Подобен е на сайта на ЕС. Много място за нищо по същество. А това, което е изнесено, не помага да човек да види нещата на място.Антиреклама на медицинската система и на техническата мисъл!!!!!!!
отговор Сигнализирай
43
Зозо
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Важното е, че БСп-то е с 10% подкрепа. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
42
пияница мистик
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 18
Другаре комунисте, няма да се плашите. Ковид-19 няма, измислица е, лично другаря Джуджин го потвърди от землянката в Кремъл. Така че джиткайте си спокойно. Вие сте пенсионери, дялани камъци, навсякъде пасвате. Повече общуване се иска от вас, да бистрите политиката в пенсионерските клубове.
отговор Сигнализирай
Новини