IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

10 дни преди евровота: БСП и ГЕРБ движат наравно, делят ги 0,4%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Хахаха
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 10
Преди седмица комунистите водеха с 4 процента Вчера бяха 2 Днес се изравнили Другата седмица ще са изгубили с 5/6процента което е логично
отговор Сигнализирай
70
Байфидан
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Малка преднина за БСП, ама от твърдо решилите. А тези за БСП са винаги много твърди и категорични. Но ГЕРБ има скрит резерв в нерешилите. Защото някои от тях няма изобщо да гласуват, една част ще гласуват за други партии или ГЕРБ, но не и за БСП. Защото техните вече са в твърдите.
отговор Сигнализирай
69
Един от Северозапада
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
"45. Стига с това печатане на бюлетинки. И ти си от последните ***.оти, които не признават. че Костинбродската афера беше дело на Станишев и Доган."----Печели изборите, този, който брои бюлетините. Й. Сталин го е казал. Долу в комисиите е много видимо, не става.Горе в Цик-също има наблюдатели-не става. Единствения начин, е между долу и горе, докато се придвижи информация, урни с бюлетини, протоколи, чували с бюлетини. И познай, кой доминира тоя процес?Правилно.Тези, които са на власт сега.
отговор Сигнализирай
68
Истината
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
СДС, НДСВ, ГЕРБ, ... една по една идват с големи надежди, крадат колкото могат докато са на власт и си заминават. Въпрос на време, само дето вече време не остана за България и българите.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Няма как да ходиш на ЕВРОизбори, а пък да гласуваш за проруски агенти.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
Не ми се вярва 33% от тези, които ще гласуват да гласуват за ГЕРБ. ГЕРБ едва ли ще купят толкова много гласове.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
На Бойко пожарникарския маркуч е празен ...разбирай без гласоподаватели...т.е. в основата си е функционално безпомощен и импотентен...Остават 10 дни от продължаващата вече 10 години мизерия ,до която ни докара шайката от ГРОБ...Кой ще е луд да гласува за тези нагли крадци,измамници и аферисти,нехаещи за добруването на народа и непропускащи собственото си облагодетелстване...
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 16
Само мазохисти, които са изстрадали всичките погроми на БСП, могат да гласуват за тази партия. Тя е срам за България.
отговор Сигнализирай
63
Ура другари !
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 14
Рускинята Йончева най-добре ще защитава българските интереси в ЕС !
отговор Сигнализирай
62
До 49
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Я не се прави,че не знаеш как ГЕРБ печели изборите.Ако не е Цецо да ги фалшифицира и Мишо Константинов да му довърши работата,ще спечелите на кукуво лято.
отговор Сигнализирай
Новини