IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бизнесът пропищя, липсват кадри! Търсят се от шивачи до инженери и лекари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

196
Джона
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Има ли още таксита на летището в Софето или ще трябва да се возя на метро като ви дойда на гости в бегето?
отговор Сигнализирай
195
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
За човек с висше образование и опит над 5 г е подигравка заплата под 3000лв чисто.Сега ми кажете колко фирми и на колко работници с висше дават над тази сума.За всяка що годе нормална обява кандидатстват стотици , понякога хиляди.HR или на български ТРЗ се подиграват , не можели да кажат предварително колко е заплата , кажете колко искате, а в същност прекрасно знаят.Безработицата е огромна , а тази статия е партенка.
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Елате да ме търсите при швабите. Ха ха ха, смех и вохененде.
отговор Сигнализирай
193
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 23
Явно са останали, щом пишат тук :)) Като ви засвирят гъзооветее от глад и за 400 ще бапчкате. Какво ще правите ')
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Най-голям е дефицита на кадри за кадърни бизнесмени и кадърни политици. Май досега не успяхме да намерим такива.
отговор Сигнализирай
191
Инженер
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Всичко това което съм написал в пост-212 е 100% истина , не разбирам защо ме мразите толкова.. Обяснете моля..
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Колкото и статии да се пускат, свършиха баламите да бъхтят като луди за смешни пари, докато шефа си купува по два кайена на година."Търсят се 4000 шофьори", "Търсят се 300 000 специалисти", "Търси се незнамкакво".Ами да търсят, като изгониха де що има читаво, да търсят сега. Какво, да им работя за 700 лева от патриотизъм ли?
отговор Сигнализирай
189
АНТИ
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Работници, "заплатите" които ви дават, после няма да ви стигнат за лекарства само.
отговор Сигнализирай
188
Работник
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Съжалявам ги от бизнеса значи, жал ми е просто, всеки ден идват да ме молят да им работя, еми няма да ви работя, намерете си друг да ви работи, просто ми е жал за тях като ги гледам как ми се влачат по корем да ме молят.
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
То останаха ли балами на територията?
отговор Сигнализирай
Новини