IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Eкзистенциална криза с автомобилите тревожи Германия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
Два Факта!
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Да ми цокатее *** русофилски ХУИЙ
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 10
В САЩ богатите карат немски лимузини, а средната класа...със сигурност не са чували за Лада и Москвич.
отговор Сигнализирай
78
Факт!
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 14
Русия си заминава пичоуе и нищо не мое спре тоя процес.
отговор Сигнализирай
77
Факт!
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Германия си заминава пичоуе и нищо не мое спре тоя процес.
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Еми като не се точи на никой Германия, и си произвежда и са взимали големи заплати защо нападнаха Русия, германците гласуваха с две ръце за Хитлер, германците нахлуха в страната, изнасилваха, обсаждаха градове и мориха хората с глад, избиха 20 милиона руснаци - братски славянски народ. А днес им се молим на Германия да дойдат в България да си донесат машините да им произвеждаме евтино, даже по евтино от Турция ще им работим, само да дойдат да им слугуваме.
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
Русофилите, Германия е няколко века по-напред от России, не си навирайте дуппарата между патлаците, че знаете какво става. России е ресурсен придатък на германците и това вече е необратимо.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Германия печели годишно няколко милиарда евро от кафе - купува го от Африка, преработва го, пече го, мели го и го продава в лъскави опаковки. Нищо лошо, но защо и африканците не го правят да печелят, това не са автомобили. Да, но за Африка има много високи мита за износ на обработено кафе, и производството и става нерентабилно, никой няма да купи толкова скъпо кафе, докато за изснос на сурово кафе няма мита и Германия купува и печели милиарди за сметка на африканците.
отговор Сигнализирай
73
Славюч
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Немските територии да бъдат разпарчетосани и предадени на Полша Белгия и Франция.А немският забранен.Това е решението на всички европейски проблеми.
отговор Сигнализирай
72
Смех
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
И какво, Русия се точи на Германия да ги нападне и взене заплатите на Германците. Русия може да приключи с Германия за 1 седмица и никой не може да я спре, ако искаше отдавна щеше да го е направила.
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До ХехеМда.Другите са ***.Ти си умен.Живей си в твоя си Свят.
отговор Сигнализирай
Новини