IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да плащаш ?900 за мухлясало мазе - българи в Германия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

160
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
"защото не разполага с постоянен трудов договор". И защо го нямаш? Кой ми оцапа гащите, нали? Искаш ли да ти кажа? Защото основното ти умение е да търкаш с ***. "Когато ходела на адреси да чисти, била принудена да мъкне със себе си цялата си покъщнина, събрана в два сака и количка за пазаруване." Никой не те е принуждавал. Какво значи "принудена" - някой с пистолет до главата я е карал да живее като клошар?
отговор Сигнализирай
159
оп-оп-опа
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Вместо да свалят проевропийците и продажниците на Бойко Борисов, ОП и ГЕРБ, българите са съгласми да станат роби на немските фашисти.
отговор Сигнализирай
158
Мунчо
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Българи- юнаци.....срам за нацията
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Нали била скапана държавата тука... да си стоят там сега.
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
А колко плаща Германия за тумбата ча-ве-та?
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Цената на наемите е много относителна. Не е важна само квадратурата а състояние на жилището, локация, транспорт и т.н.
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Ако мазето е сухо, а има мухъл, това не е защото е мазе, а защото не се проверява.Много хора имат в апартаментите си мухъл именно по тази причина - зле отопляване и непроветряване !
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
За всички, пишещи колко малко наем плащат в центровете на желани немски градове (изключвам вечните форумни Мюнхаузеновци с 200 кв.м. с панорамен изглед, яхта и частен хеликоптер) - ако сте на стар договор на ниска цена според днешните пазарни, сте застрашени от прекратяването му с цел пренаемане. Това се случва на хиляди и последният случай с медийно внимание беше 94-годишна немска баба, живяла в същия апартамент под наем над 60 години.
отговор Сигнализирай
152
Стели
преди 5 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
От 10 години, живея в Германия имам квартира и постоянна работа.Никога не съм работила на черно.Иска се желание за да се научи езика.Повечето хора идват тук с очакването, че без да положат усилия всичко ще им бъде сервирано на тепсия.Безплатен обяд няма,за да имаш трябва да се трудиш.
отговор Сигнализирай
151
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
До Анонимен 155И защото беше "много развита" България при соца затова фалира само три пъти:)
отговор Сигнализирай
Новини