IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Веган диетата ще спаси света? Може би не!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Атакисте, аз си мисля че няма разлика межди пeдeрaст и веган.
отговор Сигнализирай
9
ined
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Храната на бъдещето са насекомите и техните личинки, а не растенията
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Веган да яде 7-8 килограма плодове на ден, глупости на търкалета. Ядат основно филии с нещо, картофи, спагети, салати, фасул, леща. Освен това за производството на животинска храна не се транспортира само тя, а и фуражът за нея. Самото количество обработваема земя за фуражи в света е в пъти повече от тази за растения за директна човешка консумация.
отговор Сигнализирай
7
Рашко
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Вегани, вие сте сбъркани почти колкото атакистите!
отговор Сигнализирай
6
Вярно е
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
С веган диетата веганите ще се споминат и всички останали ще живеят в един много по-добър свят.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
В тази връзка искам да цитирам един двуметров врачанин в предаването Къртицата през 2015-та година..Емил Кмаенов, когато нямаше месо в къщата и той изригва: Ако женските сакат само да ядат зеленящина да ми ядат ***! Ние сме мъже, трябва да ядем месо!)))Голям!
отговор Сигнализирай
4
ПроСоТо
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
така нареченото "Веганство" всъщност е опит да се пробутат и "легализират" болни,извратени форми на БИТИЕТО.ВСИЧКИТЕ тия ДФЕКТНИ създания са тук и сега БЛАГОДАРЕНИЕ на бащите и дедите си,които СА ЯЛИ месо!!!!!..Но,"НСР" има нужда от секакви КЛОУНИ!..СЕКАКВИ,без оглед на това,колко са трагикомични..Разберете:-ЛУДИ СЪЩЕСТВА /не казвам "хора"!!/ си играйкат с нас -ЧОВЕЦИТЕ.Зарибиха ви много яко с разните ДРЪНКУЛКИ и вие,вторачени в телевизорите и "шмартфоните",просто забравихте КАКВО СТЕ!
отговор Сигнализирай
3
АТАКИСТ
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Вегани, вие сте по-сбъркани и от пеерасите!
отговор Сигнализирай
2
Корона Вирусът
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
ще Спаси Света. Пратен е Лично от Господ, щото Гнева Божи застигна Грешниците на Земята!!
отговор Сигнализирай
1
Бай Митьо
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Ооооххх, одеве как се напрасках ориз с телешко. Веганите да ми ядат.......
отговор Сигнализирай
Новини