IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бизнесът очаква нов ръст на цените на тока най-късно до средата на месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
пияница мистик
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Явно да си завършил дистанционно, от лаптопа Харвард и да говориш английски не е достатъчно да можеш да се справяш с реалните проблеми и да управляваш една държава :))) Познавам един, дето за него комунистите пуснаха мълвата, че уж бил прочел само една книга и не говореше чужди езици, ама в такива ситуации се справяше блестящо. Но нищо де, важното е, че 80 процентовите се кефят на "Промяната" :)))
отговор Сигнализирай
26
Иво
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
До септември реваха, че държавата много се меси на бизнеса а сега искат държавата да се меси на бизнеса ! Искаха пазарна икономика на ви пазарна икономика ! Бизнеса не е за всеки!
отговор Сигнализирай
25
ss
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ами да си бяхте направили дългосрочни договори ! Като видяхте лятото какви бяха цените на тока не можете да сварите да си плащате неустойките и да прекратявате договорите ! Имаше едно време едни поговорки за тарикати !
отговор Сигнализирай
24
МВР Борисов
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
ДАНС подкрепят Пернишки ТЕРОРИСТИ! УБИВАТ БЪЛГАРИ!
отговор Сигнализирай
23
Хаха
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Ха ха, ПРОМЯНАТА върви с пълна пара. Радвайте се на вашия ЮМРУЧКО.
отговор Сигнализирай
22
Pernik
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Фалирайте всичко и промишленото потребление ще се занули...после ако щете и на 5000 лв кв.ч продавайте!!!
отговор Сигнализирай
21
МВР Борисов
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Пернишки мафиоти Екзекутират Българи, къде е МВР, а забравих че са на хранилка на мафията!
отговор Сигнализирай
20
Да попитам
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Няма ли статия за Боко Харалампи и сви.нските му мутри! Вярно ли ДАНС работят лично за Бойко Борисов!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Разгледайте сайта на енергийната борса и ще се хванете за главата ! До там го докарахме с пазарната икономика !
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Ееее, а Тиквун им даваше евтин ток. От електроцентралата Цеетелина-Тиквун & Пеевски
отговор Сигнализирай
Новини