IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Игра на слотове: Защо небето продължава да е пълно с "призрачни полети"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Вчера даваха, че някакви умници си купуват предмети, които са изтреляни в космоса и върнато, после глобалното затопляне.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
И ракетите на Найлон Мръск също!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Пилеене на природни ресурси (нефт), тонове СО2 емисии, огромни загуби на компаниите, хаос в системата за управление на полети... За какво е всичко това и защо вече две години ЕС и ЕК продължават да бездействат и да си бъркат в носа? За какво изобщо ги има ЕС и ЕК? За да налагат глупави правила без никаква логика?
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Игра на ***, но същите пелтечатт за климатичните промени, оито винаги ги е имало, климата никога не е бил статичен, а се променя.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
11
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
изгорелите газове от самолетите изтровиха пчелите- вече има хиляди мъртви кошери
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
После ние с автомобилите сме виновни че климата се променял. Един 2 часов полет с еарбъс изхвърля в атмосферата 8 тона керосин. За колко време един автомобил ще изгори 8 тона нафат или бензин. Това големите глави могат ли да го изчислят. Февруари месец а на вън е като пролет. Когато бяха спрели полетите преди година целият април валя сняг. А сега само два пъти и то януари. Февруари е като пролет.
отговор Сигнализирай
9
Паркър до 8
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Екотероризъм, сър. Нещо за горенето на *** да се чува?
отговор Сигнализирай
8
до 5
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
пръскат ти празната кратуна!
отговор Сигнализирай
7
Оффф
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
ППоредната некомпететнта статия! Журналиста знае ли колко струва получаване на лиценз за една линия? А знаете ли как се управлява авиокомпания? А какво да прави една авиокомпания, ако в едната посока няма пасажери, но на връщане има? Изобщо кому е нужно да се изказва по теми, които не разбира? Кой пляска по балконите? Еми те са виновни! Всички се опитват да оцелеят някак си. Понякога с цената на разходи, както и емисии! Get over it! Ако не ви харесва ракетата и на Марс! Там хората са много малко
отговор Сигнализирай
Новини