IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бащата на загинал от "Москва": Путин потопи кораба за да прикрие лъжите си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
Гръмнете го тоя Путин най-сетне, че да миряса светът.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
Рашките, купувайте мобилни крематориуми. Нато достави ракети. Идат нови 2 млн трупа.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 18
Фалшива новина. Краварско производство тип "Една жена каза" Мрръшляци.
отговор Сигнализирай
42
Юрий Шевчук
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
"Загива младежта на Русия и Украйна, старци, жени и деца умират заради наполеоновите планове на поредния наш Цезар. Родината това не е з*дникът на президента /Путин /, който през цялото време трябва да се опипва и целува. Бедната баба, която продава картофи на гарата - това е Родината".
отговор Сигнализирай
41
анонимен келеш
преди 2 години
Харесвам 30 Не харесвам 8
Тролейчета руски,за Курск нищо не казвате как по заповед на Кремъл се издавиха много млади момчета,които някой можеше и искаше да спаси:):):)
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 30 Не харесвам 7
В последните години никой не е убивал повече руснаци от Путин.
отговор Сигнализирай
39
Теодоро
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Мазен Пасквил
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 15
Някъде в интернет пространството изтече инфо,че на ,,Москва'' е имало ядрени бойни глави в отсек в който не е било възможно да бъде загасен вторичен пожар.Затова се е наложило спешното потапяне заедно със ранени членове на екипажа.Ако беше станала ядрена авария,това щеше да бъде тотално нарушение на международните ядрени спогодби.Никой няма право да изнася извън своите граници ядрено оръжие! А това се отнася за всички ядрени държави,включително и Русия.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 18
Някой чете ли глупостите на ***? Тази жена няма достойнство.
отговор Сигнализирай
36
Учудун Ле ле ле
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 15
Абсурдни сърцераздирателни публикации. Хората не знаят ли какво е война? Какво е професия войник? На война е така загиват войници, които воюват или те убиват противника или те ще бъдат убити. Напълно нормално е войници да загиват. Няма нищо чудно, удивително и драматично просто това е война.
отговор Сигнализирай
Новини