IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Москва: Запорожката АЕЦ ще работи под руски надзор след анексията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Европа и Украйна сега трябва да сключат договори с Москва за доставка на евтин ток от най-голямата Руска АЕЦ.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Ще работи под руски надзор, докато украинците позволят. Централата е модернизирана и ра6истите нямат необходимите лицензирани кадри да работят с нея. Те вече с обучени кадри успяха да гръмнат една цнтрала, какво остава за необучени.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Запорожката АЕЦ е собственост на Енергоатом, и като такава е регистрирана в МААЕ, и само и единственно Енергоатом има лиценз за операция в тази централа, в случай че русия си позволи своеволия, да отнема собственност или да експлоатира АЕЦ без нужните лицензии и разрешение от МААЕ то може да се стигне до изключване на Русия от МААЕ а руските компании да им се отнеме лиценза за опериране с атомни централи в т.ч и на Росатом
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Как откраднаха АЕЦ-а на хората само рушки диваци,крадци и убийци.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Анонимен Гари КаспаровКато погледна назад в годините, в историята, войните, взаимоотношенията по улиците, дори и в спорта. Да правото е на по-силният и това въобще не е нещо ново. Представи си да бъдеш управляван от слаб който не може да те защити !!!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Както върви операцията на последък , скоро няма да има руснаци в Запорожка област та не знам какво точно ще надзирават.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Боли ме к а за мнението на Каспаров. Имам си свое, а не да цитирам.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Они са обединени вече в Брикс.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
До АнонименТези американски филми са промили мозъците на 2/3 от бълкарската младеж. Стига сте откачали с тази братоубийствена ярост, защитавайки илюзии. САЩ не ви иска и това е истината. В САЩ няма кой да ви приюти. Плюете по България, а не правите нищо за нея, сигурно и стаите си не оправяте от гледане на филми. Какви мъже са тези дето само обиждат човека до него, само се кланят на този или онзи чужд.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
Американските терористи ще я взривят, както взривиха тръбите на СП .
отговор Сигнализирай
Новини