IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мароко би Португалия, Роналдо си стегна багажа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
до 67 Само че правиш един мааалък пропуск. Той Роналдо и на 40 може да ги надбягва, но за кратко време ..на късо разстояние. Говорим тука за издръжливост. Роналдо не може да поддържа вече темпото на своите съотборници дето са на по 25 години през целия мач. Ти защо мислиш Меси ходи по терена в момента, а не бяга и не пресира противника както го правеше на 25 години и минаваше целия противников отбор сам? Само че Меси ето затова е велик- знае кога да избухне пестейки сили на такава възраст.
отговор Сигнализирай
57
Криси гей 7
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Криси е мароканска булка ,няма как да разочарова свекъра...
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Честита победа за отбора на Мароко. То си е писано, ако не вкараш ще ти вкарат гол. Роналндо да не реве ами да си сменят тактиката на игра.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Както е на 38 надбягва почти всички защитници ,които са на 25 :))) Само Респект за спортиста и великана Кристиано ! Той няма никаква вина. Лоша тактика, лоши треньорски решения, скандали създадени от треньора. Той носи цялата вина да това, което се случи.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Безобразие да имаш Роналдо и не го пуснеш все едно да имаш Меси и да пуснеш Валери Божинов.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
до 61 днес някакви смешници плямпат че Меси цял мач се разхождал снощи по терена. Ами на 35 години да търчи като ненормален, както когато беше на 25 години ли бе? Я да ги видим разбирачите 120 минути на 35 години как ще издържат? От дивана много лесно. То и затова треньора на Португалия го вкара Роналдо в тоя мач второто полувреме, защото на 38 години не можеш да бягаш като ненормален в ролята на нападател цели 90 минути и да си ефективен. Батериите свършват.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
ФИФА е мафия!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Всичкото *** вие за Мароко.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Кристияно вече бил на 37? Той след 2 месеца прави 38, а си мисли, че има сили, като 30 годишния Роналдо. Само че ЕГН-то на никой не прощава, Роналдо!
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
В Европейските лиги масово се набутват извъневропейски футболисти на колосални кинти! В хърватската школа няма НЕевропейци, пример! В България, Луевски, ЦеСКа, Лудогорско и тн., каде са нашите?
отговор Сигнализирай
Новини