IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украйна се готви за най-мрачния час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 34 Не харесвам 6
Ню Йорк таймс му написаха на Зеленски ,че е врем еда си пише завещанието
отговор Сигнализирай
10
Хахаха
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 18
Приложим беше единственият шанс да спаси Украйна, но уви падна му самолета.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 37 Не харесвам 5
Кой прекъсне минските преговори за мир? Англосаксонските? Зеленски защо стане от масата? Сега помолиш за помощ?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 36 Не харесвам 8
Време е за куршума в Бункера за зеления наркоман, по примера на идола му през 1945
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 32 Не харесвам 7
И ето идва най-щастливият ден, когато вечният евреин Зеленски ще е изпепелен! Има евреи-има война. Няма евреи-няма война.
отговор Сигнализирай
6
Орм
преди 5 месеца
Харесвам 37 Не харесвам 5
Русия не я интерсуват резултатите в кравария.Те щи си преследват цеките до край.Всичко друго е говорене на глупости.
отговор Сигнализирай
5
Филип Киркоров
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 31
Аз и моето приятелче Шаманчето(аз съм руснак)най много обичаме лятото на Поморие да ходим на нудисткия плаж и да ядем бахур.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 39 Не харесвам 5
Точно от Зеленски и западните му другарчета идват неприятностите за населението на Украйна ,колкото и твърди обратното той.... Продаде си държавата и народа за пари и оръжие .
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 40 Не харесвам 4
Зеленски ако много иска да защитава Украина да хваща пътя за фронта а не да чака от сащ и ЕС да му доставят/помагат за тая безсмислената война.. Той ако е в ред трябваше да разбере, че на Украина няма капацитет да воюва с Русия нито оръжия, нито самолети, нито заводи, абе нищо... На практика загубена е войната от страна на Украина..
отговор Сигнализирай
2
Войводата
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 14
1. ЗА НЕЯ 2. Победих ЦРУ и спец. части на 25 държави за 10 г 3. В този момент искам да се извиня на всички дами, които съм използвал за тази победа и на всички дами, които моите врагове са използвали 4. ВИЕ никога не сте били ЗА мен просто плът. Извинявам се за всички моменти на раздяла, когато е нямало как да обясня 5. С песента IL SILENZIO
отговор Сигнализирай
Новини