IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Политолози: Мнозина млади няма да гласуват на балотажа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ами в коя точно от двете ЛЕЛКИ се очаква да се припознаят младите е мистерия за всички като цяло. Не че нещо, но възрастното поколение имаше десетки години шанс да оправят положението в България, но ги проспаха. Нека се въведе максимален праг на години за гласуване.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
В България левите се имат за десни, а фашистите се имат за демократи. Луд свят.Десните ще трябва да изпълняват левите желания на столичани.Столичани протестират срещу десните решения в София.Фашисти говорят за демокрация.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Електоратът на Герб вече е много по-стар от електората на БСП. Одъртяха, заедно с вожда си.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Младите няма да са тук .И ще са напълно прави след този 30 г преход .Докато ние се разочаровахме от всичко те го приемат като напълно нормално състояние .България просто няма бъдеще .
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
У наше село най-младите са на 65 г, ама колко са те. И да не гласуват , няма да окаже голямо влияние.
отговор Сигнализирай
Новини