IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ще смъкваме крайната цена на "Цанков камък" с преговори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Трънчо
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Какви БСП мизерници ти се привиждат анонимна ***?И ако Бойко е златен защото ти си имаш службица или работа,хората които изнемогват и умират пред болниците в очакване да им дойде реда не мислят като теб!И се покрий защото такива ***,които са готови и майка си да продадат за жълти стотинки не са лице на българският народ!Блатото са такива като теб....все някой им е виновен!На калпавия *** космите му пречели,нали знаеш,че и на Борис-оf!!!!Аман от този самовлюбен braggart!Английски учи сега
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Митичната магистрала Люлин се пропука, само седмица след като Бойко Борисов откри поредната отсечка и се похвали, че една трета от 19-километровия път бил направен за три години, а сега за шест месеца е готова вече половината. Сега ще ремонтират отново точно отсечката край Драгичево, за която местна жителка покани Бойко Борисов на мекици, а той обеща да озелени край вече готова магистралата. Асфалтът на южната дъга на магистрала Люлин за една седмица пропадна и се нацепи.Още една открита наскоро от премиера магистрална отсечка се оказа временна. Затворен е отново пътният възел Ново село на пътя за Гърция, на който Бойко Борисов каза, че това, което другите партии не са направили за 31 години, сегашното правителство е изградило за 6-7 месеца.Още на другия ден, след като премиерът отпътува от 99-ия километър на магистрала Марица, от двете страни на току-що откритата отсечка, която свързва магистрала Марица с Ново село, бяха изсипани по два камиона пясък, движението беше отклонено и работата по изграждането на магистралата продължи. Лично изпробваното от джипа на премиера шосе продължава да е строителна площадка, а не скоростна отсечка.
отговор Сигнализирай
67
предложение
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Пожарникарят към Алпине Бау: - Предлагам моята фирма да охранява обекта Цанков камък. Ако не желаете, Цанков камък може довечера случайно да се самоподпали!"
отговор Сигнализирай
66
до 66
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
затвори си човката бе.какво златно чедо? като костов ли бе? и костов златен, а?*** геперисти.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Абе, Цветанов, стига бе... златно чедо.
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Гнусни бесепарски мизерници! Този човек се опитва да ви измъкне от блатото в което сами се набутахте!!!А вие при първата операция на ДС за омаскаряване на Цветанов им обърнахте гръб!!! Толкова ли сте *** да не видите същите ченгесарски трикове които бяха използвани за охулването на г-н Костов.Майко България, всяко твое златно чедо го тикат в калта свинете!!!
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
340кг злато са 32.1507466 * 340 * 1372$ = 14.997.332 $или 10,1 млн евро
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Няма по-смешна държава от Абсурдистан-Мутростан-Чалгария и нейният Премиер и министри.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Бойко, стига с твоя кух PR - държавата пропада и загива, благодарение на "мъдрото" ти и "компетентно" управление.
отговор Сигнализирай
60
Находчив
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Бос, поговори с Доган. Убеден съм, че срещу само един милион ще свали цената с колкото искаш!
отговор Сигнализирай
Новини