IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Кабинетът "Борисов" се лута панически"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
коста
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 11
Дори и докато се "лута панически" кабинетът "Борисов" върши повече работа от предишният кабинет, а и от др.преди,какво остава ако заработи както трябва.А промени и реформи са необходими,въпреки съпротивата...Само,че вслушването в "гласа народен" или този на съсловията "другарите"го тълкуват като лутане.Другарю Станишев ,а на вас стиска ли ви да оглавите точно сега,в условията на всеобща криза правителство или само така си плямпате??????????
отговор Сигнализирай
56
бенджи
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
ей,хареса ми много/не представения проект за управляващи.Бог да пази българия от тази комунистическа ***. вижте какъв зализан и охранен излезе мухльото на горната снимка и вижте как се състари б.б. за една година. задачка- на кого му е пукало или му пука повече за българия?
отговор Сигнализирай
55
T
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 14
ГЕРБ мое да са секакви, *** са 1000 пъти по-добра комбинация от Турци и Хамстери!
отговор Сигнализирай
54
СЕРЬОЖА
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
Тоя голтак твърдо е решил да пази единственият си електорат над 68 гоишна възраст просто защото никой друг не се връзва на приказки от вечеринки
отговор Сигнализирай
53
hoza
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
DW e pulno s komunisti
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Как се е концентрирал в очакване на cumshot-a :)))
отговор Сигнализирай
51
Факт
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Той припомня заявката на ГЕРБ, че когато дойде на власт, ще се бори срещу корупцията и ще въведе нов морал, а последният доклад на Трансперънси Интернешънъл показва, че нивото на корупция в България се увеличава.------------------------------------------------------Без коментар ! И нека никой не задава въпроси за апартаментите на Цецо Апартаменто.......НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЯМА КОРУПЦИЯ !!!!!
отговор Сигнализирай
50
Аз
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Това е втората снимка на Станишев, която виждам днес и установявам, че такава самодоволна усмивка не съм виждала на лицето му по време на цялото му управление. Ясно виждат, че всъщност Борисов и правителството му работят неуморно за връщането на БСП на власт, за съжаление. Но на този етап, която и партия да е на власт, едни и същи хора се облагодетелстват.
отговор Сигнализирай
49
Съселът
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
Добър ден, другари и другаркиРадостен съм пръв да ви съобщя следната новина. Понеже се видя, че ГЕРБ не могат така добре като нас да управляват, но заради популизма си успяха да излъжат българския народ, ние, социалистите след спешен и таен пленум приехме следното стратегическо решение. След като изтече мандата на нашият приятел и съратник - агент Гоце, заедно с него, Аз , Трактора и придружаващата го гейша Янико сан и г-н Доган ще обединим усилията си и ще прибираме гласовете на всички, до които успеем да се докопаме и излъжем. По този начин борбата ни срещу ГЕРБ вече ще е на по-широк фронт и надяваме се с по-голям успех. Ех, български ми народе, представяш ли си само какви времена ще настанат за България под общото ни управление - АЗ, агент ГОЦЕ, ТРАКТОРА, гейшата му ЯНИКО САН и г-н ДОГАН. Ех, че славни времена идат...
отговор Сигнализирай
48
ui4o
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
Kрайно време е СерГЕЯ и Яне да се вземат, да заживеят щастливо и да не ни напомнят за себе си вече
отговор Сигнализирай
Новини