IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Първанов натискал Лечков, но той казал не на АБВ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
Мнение
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Според мен,Борисов трябва да се отърве бързо от такива "съмишленици".Иначе става ортак на мошеници и измекияри!Тоя "съмишленик"отдавна трябваше да е там дето "птичките не пеят".Добре,че преди години топката го удари в главата и влезе във вратата!Иначе сега на гарата щеше да товари вагоните с торби цимент.
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
ДПС, БСП, АБВ и останалите ***.Евентуално тогава ще могат да съберат 25%.Те така и ще направят - коалиция с една бюлетина за да не може да се разбере, кой какъв е.Лошото е, че тогава ще вкарат в парламента и други убийци и престъпници, като Помака Алексей, Братя Галеви, Златко Баретата, Пешо Сумиста и разбира се Гоцето-трипера.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 15
Щом Лечков е с ГЕРБ, значи държавата се движи в правилна посока!Хахаха
отговор Сигнализирай
97
червиви тикви
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 10
Червените червиви тикви са на Бойко!
отговор Сигнализирай
96
Йойо
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 21
Щом червените недоволстват, значи държавата се движи в правилна посока! Спете спокойно, деца :)
отговор Сигнализирай
95
вечно вчерашен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 15
"Бях, съм и ще продължавам да бъда мутра на Бойко"
отговор Сигнализирай
94
Исто
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 9
Значи тоя проект на Първанов-трипера може да успее, само ако се обядинят мангалята, ДПС, БСП, АБВ и останалите ***. Евентуално тогава ще могат да съберат 25%.Те така и ще направят - коалиция с една бюлетина за да не може да се разбере, кой какъв е. Лошото е, че тогава ще вкарат в парламента и други убийци и престъпници, като Помака Алексей, Братя Галеви, Златко Баретата, Пешо Сумиста и разбира се Гоцето-трипера.
отговор Сигнализирай
93
синан
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 21
от крадливите гербери нищо хубаво неможе да се очаква,наближава времето ви
отговор Сигнализирай
92
Епа-а-а
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 101 Пич браво бе, страшна компилация си направил!
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Че как няма да си съмишленик на ББ:) То при ББ все такива - бияч на полицай, псуващ полицаите Лечко,крадец на ток и т.н.:) Абе престъпната пасмина си е намерила място:)
отговор Сигнализирай
Новини